2703
2553
مال منم ۳ ساله عزیزدلم  منم کاملا ناامید بودم عکس میذارم براتون ببینین

خب بگو چجوری درس کردی

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اون کرم دست سازو از کجا خریدی؟آبلیمو و اینا رو چجوری زدی قاطی کردی باهم؟

رو پوست تمیز لیمو تازه رو برش میدادم آبشو میزدم رو ترکامو دو دیقه ماساژ میدادم 

چند دقیقه بدون لباس میموندم تا جذب بشه 

بعد روغن زیتون طبیعی میزدم و مشمبا میکشیدم روش حوله داغ میکردم میذاشتم که جذب شه کامل 

اون کرم دست سازم از اینستا خریدم‌

2720
کرم دست ساز 😂بچها بریم سر کاریم

😂😂

عزیزم‌اگه اسم پیج اوردم شما بگو تبلیغاته 

من فقط تجربمو گفتم‌چون خودم خیلی ناامید بودم 

حالا شما جز کرم دست ساز بقیشو امتحان کن 

ینی عالی بود

2714
روغن کرچک هم شنیدم ک خیلی عالیه  واقعا فکر نمیکردم تاثیر بذاره  دیگه هرچی که بگن خوبه اس ...

واقعا بخاطر همین ترکا آدم میمونه چربی شکمشو آب کنه یا نه چون بعدش واقعا خیلی ضایع میشه 

واقعا بخاطر همین ترکا آدم میمونه چربی شکمشو آب کنه یا نه چون بعدش واقعا خیلی ضایع میشه 

من کلی وزن کم کردم و واقعا بیشتر نمایان شد بعد ب فکر افتادم ک شاید واقعا جواب بده و گفتم بهتر از کاری نکردنه

و باور نکردنی بود نتیجه

2706