2410
2553

هر روز هرروز میادخونمون خسته شدم یه بچه فضولم داره هی میره دریخچالو کابینت بازمیکنه اینم انگار نه انگار سرش توگوشیه یعنی روزی نشده که گوشیم پیام یازنگ بخوره این خواهرشوهره نباشه 😥یروز نمیزاره برا خودمون باشیم 

دعا کنید نی نی دارشم ...میشه یه صلوات بفرستین برای همه ی چشم انتظارا 🤗💚💞

چه بی عاره که میاد شما راجبش اینطوری بگید 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

کنه سیریش!!!!

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
ی روز در و باز نکن بگو حموم بودم روز دیگه بگو حال نداشتم خواب بودم دیدی باز از رو نمیره بگو کرونا ...

زشته از نظر من

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

من همین مشکلو با جاری داشتم تو یه ساختمون بودیم 

چون صرع داشت هر روز صبح تا وقتی شوهرش بیاد خونه من بود منم تازه عروس 

بعد یک ماه یه دعوایی راه انداختم 

الان پنج ساله از نزدیک در ورودی هم رد نمیشه 

بعصی ها کلا نفهمن دست خودشونم نیست

2706