2737
2739

بچه عکسشو میذارم بگید میشه این مدل گهواره رو ففط بخرم و دیگه تخت کنار مادر نگیرم؟ دوستان من سوالم اینه ایا لازمه گهواره و نی نی لای لای و تخت کنار مادر علاوه بر تخت خود نوزاد خریداری بشه تجربیاتتون چیه، کدوم بدرد بخوره کدوم نیست 

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی بجای تخت کنار مادر همین کافیه درسته؟ 

اره 

دختر دایی منم یدونه از اینا گرفت برا کنار تختش 

بعد که بچت بزرگ تر شد عوض کن براش تخت بخر

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2738
اره  دختر دایی منم یدونه از اینا گرفت برا کنار تختش  بعد که بچت بزرگ تر شد عوض کن براش ت ...

اها مرسی این انگار گهواره است میخوام ببینم تخت کنار مادر میشه نگیرم دیگه یا نه؟ 

تخت کنار مادر تا حداقل دو سالگی قابل استفادس.ولی این کوچیکه.من میخوام یه ننو بگیرم ب هوای رفلاکس بچه با یه تخت کنار مادر.دوسالشم ک شد میرم تخت بزرگتر براش میگیرم.اینا فقط جا میگیرن.و بیشتر جنبه زیبایی دارن.وگرنه بچه ها زیلد توش احساس خوبی ندارن

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
من یه گهواره تو همین مایه استفاده کردم ولی سایزش جوری بود تا شش و هفت ماه اندازش خوب بود بعد از تخت ...

اها ینی تخت پارک هم لازمه پس حتما؟ 

2706