1822
1823

سلام خانوما

دوستانی که میخوان تاپیک هاشون بترکه

بیاید برای هم گزارش بزنیم

لطفن حداقل برای ۱۰ نفر گزارش بزنید و تک خور نباشید تا مدیون نشوید....

...کسایی که بالای ۱۰ تا تاپیک دارن فقط ۱۰ تاپیک اخرشون رو گزارش میزنیم...

ممنونم از تک تکون

برای هر کس که گزارش میزنید لایکش کنید

من و خواهرم هر دو جاری هستیم.و هر دو مشکل داریم برای بارداری..لطفن با دلای پاکتون برامون ‌دعا کنید..ممنونم❤توی تلگرام کانالی هست به اسم @مشاور ریحانه بهشتی،مشاوره رایگان داره امیدوارم همه بهش یه سری بزنید😊توی تاپیکام ۲ تا تست شخصیت شناسی عالی دارم..امتحان کنید😊

مال من فقط اخریو بزنید ممنون میشم🧡

انقد میخوره تو ذوقم میرم تو زنگوله (اعلانات) میبینم لایکه😐 بابا یه ریپی یه تگی یه کامنتی ☹☹همینجوری خالی خالی اخه ؟؟🤕//سال ۱۴۹۹ یعنی صد سال بعد؛ هر آدمی که الان روی زمین زنده است زیر خاک دفن شده...! قدر همو بدونیم🖤  //ممنون میشم اگه یه صلوات برام بفرستید خانوم گلها🥰😘 //
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

منم میخوام

@پسر_شیک سابق من جنگجوی خوبیم💪😎اما صلحو دوسدارم😁                          ی نفرهس ک فراموش نمیکنم ولی باخاطره هاش خودمو              اروم میکنم 🙂باخاطره هاش میگذرونم🙃شکستن دل بزرگ ترین گناهه حق الناسه🙂خدا حق ادم عاشقو میگیره🙂🙂  دلت نلرزه راحت تری😶      ولی میبخشمت چون عاشقتم🙂  @پسر_شیک_سابق 
1825
اسی تو برای منو بزن منم برای تو فعلا ک کسی نیومده قبول؟

حتمن گلم

من و خواهرم هر دو جاری هستیم.و هر دو مشکل داریم برای بارداری..لطفن با دلای پاکتون برامون ‌دعا کنید..ممنونم❤توی تلگرام کانالی هست به اسم @مشاور ریحانه بهشتی،مشاوره رایگان داره امیدوارم همه بهش یه سری بزنید😊توی تاپیکام ۲ تا تست شخصیت شناسی عالی دارم..امتحان کنید😊

اولی رو بزنید برای من

@پسر_شیک سابق من جنگجوی خوبیم💪😎اما صلحو دوسدارم😁                          ی نفرهس ک فراموش نمیکنم ولی باخاطره هاش خودمو              اروم میکنم 🙂باخاطره هاش میگذرونم🙃شکستن دل بزرگ ترین گناهه حق الناسه🙂خدا حق ادم عاشقو میگیره🙂🙂  دلت نلرزه راحت تری😶      ولی میبخشمت چون عاشقتم🙂  @پسر_شیک_سابق 

توروخدا واسه منم بزنید،به غیر از عکسنوشته هام همرو بزنید خدا خیرتون بده،

رویای مرگ،شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی،،،                                                                انسانهای ساده را احمق فرض نکنید،،،باور کنید آنها خودشان نخواسته اند کههفت خطباشند......                                                             🌨️⁩زاده ی زمستان⁦🌨️⁩
1846
1794

تاپیکمو گزارش بزنید همشو ممنون

1845