2737
2734

شما ها که چندین نفر بودین میتونستین هدیه هارو خودتون کادو کنید هم میدیدین هم جایگاه عروس حفظ میشد.

اینکه با مامانم راحت نیستم و خواهرهام هم پیشم نیستن فقط بهونه برادرتون بوده وگرنه همه میدونیم تزیین هدایای عروس به عهده خانواده داماده لااقل اگر هم این بهونه ها درست باشن میدادین بیرون واستون تزیین کنن و کادوش کنن.با هزینه نسبتا معمولی که هرکسی از عهده پرداختش برمیاد

بنظر من که باید کات کنند رویا خانم بشدت پایبند به اصول زندگی مشترکن و آقا و خانوادش هنوز میگن حالا م ...

دقیقا الان که دارن میبینن همه طرف نامزد برادرشون را گرفتن بازهم میگن مگر چی شده.

من هم به جای رویا بودم ناراحت میشدم چیزایی ک با ذوق خریدم و با زحمت کادو کردم جاری و خواهرشوهرم بیان باز کنن ببینن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقا الان که دارن میبینن همه طرف نامزد برادرشون را گرفتن بازهم میگن مگر چی شده. من هم به جای رویا ...

موضوع اینه خواهرا همینو به داداششون میگن اونم میره با یه گل اشتی میکنه ولی ته دلش اینه چقدر رویا حساسه گیر میده بجه بازی در میاره حالا این مادرمه اون خواهرمه اون زن داداشمه مگه غریبه ان 

واینطوری میشه که چیزی به اسم زندگی خصوصی نخواهند داشت

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
خوب الان چرا قهر کرده کلیم به داداشم بی احترامی کرده که تو قابل اعتماد نیست ی و... 

ببخشیدا..داداشتون قهر کردنی هم هست.قابل اعتماد هم نیست.

چون حتی قهر زنشو به شما گفته ..همه حرفاشو گفته

2738
از دهنش در رفته به مامانم م گفته خودشم پشیمون ه

خب دیگه مسئله همینه نباید از دهنش هم در میرفت... این نشون میده دهن لقه دوروز دیگه تو زندگی مشترک خیلی چیزا دیگه هم از دهنش در میره... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
داداشم نباید میزاشت ما که نمیدونستیم نامزدش بهش گفته نزاره ما ببینیم 

خوب وقتی ی چیزی رو عروس کادو کرده واسه خودش کاملان معلومه نمی خواسته کسی ببینه اینو داداشتون هم نمیگفت با ید می فهمیدید

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
شما ها که چندین نفر بودین میتونستین هدیه هارو خودتون کادو کنید هم میدیدین هم جایگاه عروس حفظ میشد. ...

نامزد داداشم خودش گفته بود خودم کادو میکنم

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
اره داداشم م از دهنش در رفته به مامانم گفته 

بنظرم تجربه عروس داری را هم اصلا ندارید

اگر از الان بخواد داداش تون این چیزای کوچیکی ک حرفهای زنونه خانومش هست بزنه تو ساز و شماها همه خبر دار بشید زندگی شون سخت میشه.

داداش شما خیلی خام است. شما ها خام تر.

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
2706