2410
2553

رو خودم کادو کردم.. و نزاری نگاشم کنن ولی زدی زیر قولت... 

از صبح جواب تلفن های داداشمو نداده مامانمم خیلی نگرانشونه میگه نکنه دختره بخاطر این قضیه نامزدي رو بهم بزنه

منم میگم اخه این قضیه اصلا ارزش بحث و قهرم نداره 

نظر شما چیه 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

دوست نداشته لباساشو ببینید؟ 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

شاید دوست نداره بببیند 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

هیچ فکری نمیکنم چونکه دوست نداشتع فردا پشت سرش بگن خودش واسه خودش کادو کرد چون مشابهش واسم پیش اومده دوست نداشتم خانواده شوهرم بدونن خودم کادوش کردم و اینکه کادو باز نشه چون میخواستم تکراری نشه

2714

پولو نگرفته کادو هم کرده بعد شما از الان خواهر شوهر مادر شوهر بازیتونو شروع کردین

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

چه داداش دهن لقی داری منم بودم جوابشو نمی دادم گفته نگو بعد صاف برداشته به شما گفته

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

کادو کردن لباس چقد سخته بوده خود داداشتم میتونسته انجام بده 

دختره گفته نزار بفهمن بعد مادرتون استراق سمع کرده تازه اومده به شمام گفته؟

داداشت وقتی موضوع کوچیکی مثل اینو نمیتونه تو دهنش نگه داره صد در صد حرفای بزرگتر هم نمیتونه

کار  شما اشتباه بوده نه دختره

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2706