1861
1823

رو خودم کادو کردم.. و نزاری نگاشم کنن ولی زدی زیر قولت... 

از صبح جواب تلفن های داداشمو نداده مامانمم خیلی نگرانشونه میگه نکنه دختره بخاطر این قضیه نامزدي رو بهم بزنه

منم میگم اخه این قضیه اصلا ارزش بحث و قهرم نداره 

نظر شما چیه 

میدونم این بارم مثل همیشه دعام مستجاب نمیشه 😥ولی یه حسی بهم گفت اگر شما نی نی سایت ی هالطف کنید 🙏🙏🙏وبرام دعا کنید در تاریخ 9/9/99ایشالا و ب امید خدا واجابت دعای شما عزیزان چیزی که میخوام اتفاق میفته...برام صلوات بفرستین ک چیزی ک میخوام اتفاق بیفته.. تاحالا هیچ یک از خواسته هام اجابت نشده اینم ب امید دعا و صلوات شما نوشتم بلکه اتفاق بیفته ☹️.  ...... ایشالا همه شماهم به هر چی میخاین برسین... الهی آمین

اگه میخای پوست شفافی داشته بشی 

فقط  کلیک کن

1825

شاید دوست نداره بببیند 

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر بودن، زیباترین شادی دنیاستو نمی‌دانی من به خاطر توچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !        این تیکر هیچ وقت به آخرش نرسید 😔 هر سری وسط راه رفت 😞 میشه برام اگه دوست داشتین دعا کنید ک این سری تا آخر بره و سالم بغل بگیرمش 😍چقدر بده دل شکستن 😞 موندم تو اون دنیا چه شکلی میخوان جواب دل شکسته من بده کسایی ک با بدترین حالت شکوندش 💔

هیچ فکری نمیکنم چونکه دوست نداشتع فردا پشت سرش بگن خودش واسه خودش کادو کرد چون مشابهش واسم پیش اومده دوست نداشتم خانواده شوهرم بدونن خودم کادوش کردم و اینکه کادو باز نشه چون میخواستم تکراری نشه

1841

چه داداش دهن لقی داری منم بودم جوابشو نمی دادم گفته نگو بعد صاف برداشته به شما گفته

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

کادو کردن لباس چقد سخته بوده خود داداشتم میتونسته انجام بده 

دختره گفته نزار بفهمن بعد مادرتون استراق سمع کرده تازه اومده به شمام گفته؟

داداشت وقتی موضوع کوچیکی مثل اینو نمیتونه تو دهنش نگه داره صد در صد حرفای بزرگتر هم نمیتونه

کار  شما اشتباه بوده نه دختره

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
1826
دوست نداشته لباساشو ببینید؟

نمیدونم 

فقط ب داداشم سپرده بوده نزاره کسی چمدونشو باز کنه

میدونم این بارم مثل همیشه دعام مستجاب نمیشه 😥ولی یه حسی بهم گفت اگر شما نی نی سایت ی هالطف کنید 🙏🙏🙏وبرام دعا کنید در تاریخ 9/9/99ایشالا و ب امید خدا واجابت دعای شما عزیزان چیزی که میخوام اتفاق میفته...برام صلوات بفرستین ک چیزی ک میخوام اتفاق بیفته.. تاحالا هیچ یک از خواسته هام اجابت نشده اینم ب امید دعا و صلوات شما نوشتم بلکه اتفاق بیفته ☹️.  ...... ایشالا همه شماهم به هر چی میخاین برسین... الهی آمین
1718