2737
2734
عنوان

جفت قدامی ضربه به شکم هفته ۱۸

2301 بازدید | 8 پست

سلام خانوما من جفتم قدامیه الان دراز کشیده بودم گوشی دستم بود یهو گوشی از دستم افتاد اول هم به لبه افتاد بعد خودش افتاد روی شکمم خیلیی نگرانم تازه همین دو روز پیش سونو بودم چیکار کنم

کسی تجربه داشته که جفتش قدامی باشه ضربه بخوره؟

در حد گوشی خطرناک نیس که

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون میگن جفت قدامی اصلا نباید روی شکم ضربه بخوره خیلیی نگران شدم

عزیز نگران نباش جفت منم قدامی بود سر این بچم و دخترم 

سر دخترم که در اسانسور چنااان با ضربه خورد به شکمم محکمااا ۷ ماهمم بود زفتم سونو چیزی نبود یک بار دیگم ۱ ماه بعدش پسر خاله شوهرم چنان توپ شوت کرد سمتم خورد به شکمم اونو دیگه سونو نرفتم نمران نباش گوشی چیزی نیس من دخترم همش پرش میکنه سمتم

دخترای قشنگم نیکا و نورای من دوستتون دارمممم
2738
عزیز نگران نباش جفت منم قدامی بود سر این بچم و دخترم  سر دخترم که در اسانسور چنااان با ضربه خو ...

وای الهیییی خدا رو شکر که سالم موند دخترت

خدا حفظشون کنه هم دخترت رو هم نی نی تو راهی رو 

مرسی پیامت باعث دلگرمیم شد و نگرانیام کمتر شد❤️