2726
عنوان

این ملیکا کانطوری قضیش چیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3693 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چي بگم والا مامانش بنظرم حالت عادي نداره 

من خودم فکر میکنم بخاطر اینکه اینهمه همه برای ملیکا دعا کردن اينجوری شده... و به خواب هرکسی بره اون آدم حاجت میگیره و حتی خانمی که 7 سال باردار نشده بود با صلوات نذر ملیکا کردن باردار شد... آخه مثلا یه معلمی گفت من قبل اینکه کلاسم و شروع کنم با بچع ها برا ملیکا حمد می‌خونیم هر روز... یا مثلا کلی آدم براش چله و اینا گرفته بودن

2728
من خودم هم اعتقاد نداشتم.. تا وقتی که نذر کردم.. ملیکا خیلی پاک بوده مثل اینکه... و یه شیخ گفته بوده ...

ای بابا منم ی موقعیت برام پیش اومد حق انتخاب بهم دادن زندگی رو انتخاب کردم خاک توسرم.

نذر ملیکا رو کم داشتیم فقط😂😂

😂

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

حالا ما میگیم ۱۴۰۰ سال پیش عصر جاهلیت بوده 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

منم حاجت میدم .کسی خواست بگه خخخخ

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2706