2733
2734
عنوان

این ملیکا کانطوری قضیش چیه؟؟؟

3696 بازدید | 35 پست

مگه ادم مهمی بوده براش خیلی پیج زدن؟؟؟کی میدونه ب منم بگید

خواهشا اگه امضامو خوندی دعا کن ک بمیرم از زندگی خستم خیلــــــــــی خسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متولد 77 بوده.. تومور مغزی داشته و بعد عملش عفونت‌ بیمارستانی میگیره و فت میکنه... و خیلی خیلی پاک ب ...

از کجا معلوم پاک بوده؟همه ازش تعریف میکنن خیلی دوست دارم یدونم چجوری بوده

بعد براش پیج میزنن.. یعنی مامانش توی پیج خودش عکس و فیلم های ملیکا و میزاره و پیج مامان ملیکا هی میر ...

بیخیال بابا

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
بعد براش پیج میزنن.. یعنی مامانش توی پیج خودش عکس و فیلم های ملیکا و میزاره و پیج مامان ملیکا هی میر ...

شوخی میکنی؟

بعد خانم هایی که مثلا 7 سال باردار نمیشدن بعد از اینکه نذر ملیکا کردن حامله شدن.. من خودم هم یکبار ح ...

از ملیکا حاجت‌گرفتی؟

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
2738

😓

آره خب پیجی که چندهزار فالوور داشته باشه حاجت میده

چون تو با بد،بد کنی پس فرق چیست؟
یکبار نذر ملیکا کن یه چیزی و.. ولی با اعتماد قلبی... 

خدا رحمتش کنه

ولی همون پیامبر و امام ها برای من کافی هستن

از ملیکا حاجت نمیخوام

مسخره ترین چیزی بود ک شنیدم😂😂😂😂 چقدر مردم ایران خلن و نمیدونستم😂😂😂

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
عزیزم من خودم هم همین حرف و زدم و فقط برای اینکه روی دختر عمم و کم کنم گفتم نذر میکنم... یه نذری هم ...

پیجشو بده

2706