2733
2734
عنوان

عکس رنگی رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 39 پست
چی خوردید تتبلی رفهع شد خواهشا بگید من مجردم خیلی نگرانم الان متفورمینو گفته بخورم 

ویتاگنوس قرصش.با پنج انگشت و تخم هویچ و رازبانه و بومادرات هر ردز دم میکردم از همش ی قاشق.تلخه با نبات شیرینش م

اللهی نگاهی...👫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ویتاگنوس قرصش.با پنج انگشت و تخم هویچ و رازبانه و بومادرات هر ردز دم میکردم از همش ی قاشق.تلخه با نب ...

شما مجردید بعد قرصاتونو قطع کردسد ؟متفورمین میخورید مثل من ؟بعد ریزش مو و جوشم داشتید ینی الان کامل خوب خوب شدید ؟؟

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
شما مجردید بعد قرصاتونو قطع کردسد ؟متفورمین میخورید مثل من ؟بعد ریزش مو و جوشم داشتید ینی الان کامل ...

من متاهلم عزیزم.خوب شدم.ولی ممکنه یکم دیگه باشه.ریزش مو دارم بازم.ولی جوشام خیلی خوب شده

اللهی نگاهی...👫
2738
من متاهلم عزیزم.خوب شدم.ولی ممکنه یکم دیگه باشه.ریزش مو دارم بازم.ولی جوشام خیلی خوب شده

اخه یکیم دیدم همین نی نی سایت با مکمل و ویتامین خوب شده بود و نه قرص نمیدونم چیکار کنم من اخه الان ۲۰ سالمه تا کی قرص بخورم خب تازه از چندسال قبلم قرص میخورم میخوام بزنم تو کار ورزش لسترس کمتر عذاهای سالم که شاید خوب شم یاحضرت علی خودت برامون دعا کن 😞😞

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

مهرناز جان شما باردار شدي؟منم عكس رنگي انجام دادم خيلي درد داشت گفت بستس ولي باز شد...ولي تو گزارشم همه چيو زده نرمال..حرفي از بستگي نزده

پروردگارا خودرا تقدیم تو میدارم..با من کن و از من ساز آنچه خود اراده کنی..آمین🙏