2410
2553
عنوان

امروز تولدم بود شوهرم هیچی نگفته تا الان 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2535 بازدید | 164 پست
برو صفحه۶قشنگ قهوه ای کردم حس ششمو😂

دستت درد نکنه😂😂😂

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معمولاحس ششم من هیچوقت بم دروغ نگفت😂خدایی بعدبیا ببینم چیشد سوپرایر شدی یانه ببینم حس ششم من اینبار ...

بگو ببینم نظرش راجب من چیه؟😁نظر یار

زنده موند  !  غمِ بعدی...
2720

یکم صبر کن اقایون تکلدو معمولا چندروز بعدش یادشون میاد یا وقت نمیکنن گرفتارن،اگه تا سه چهارروز دیگه نگرفت بلوا کن  اونجا میتونی خودت تعیین کنی چی برات بخره همچین دست ودلبازم انتخاب کن

عزیزم حالا یادش رفته که رفته مهم نیست،همه مردا همینن،منم یه بار یادش رفت از سال بعد رو پروفایلم نوشتم تولدم نزدیکه  الانم قید کادو تولدونزن ببرش با سلیقه خودت یه چیز توپ انتخاب کن،اخم وتخم نکن که از کیست رفته  

2714

اسی شوهر من کم حافظه اش و همیشه روز تولد منو یه روز یا دو روز بعد میگه. دی ماه پارسال اینقدر حالم بد بود که نگفت همه پیام دادن شوهرم اصلا انگار نه انگار. خیلی حالم بد شد رفتم بهش گفتم ‌‌‌‌و سه دعوای حسابی کردم باهاش بیچاره دم نزد فقط گفت فک کردم امروز دهمه. وااااای اینقدر پشیمونم که بهش فکر میکنم میگم اه یکم عزت نفس نداشتم این چ کاری بود کردم. البته رفت کیک خرید برام . ولی نوشدارو بعد مرگ سهراب... تو هم تبدیلش نکن به دعوا بعدا پشیمون میشی. 

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

اتفاقی که افتاد خیلی باحال بود. مطمئنم فردا پسفردا که آشتی شدین کلی میخندین بهش.

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚
سورپرایزم کرد اونم چجور 😶😶😶 اینقد تیکه و متلک انداختم آخر سر گف براچی امروز اینجوری میکنی مگه چی ...

ببخشید اسی من خندم گرفت گفتی جیغ زدی😅😅😅😅

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

عزیزم چون پریود شدی حساس شدی وگرنه میدونی که واسش مهمی که ۲۲ روز پیش میگفت ۲۲ روز بعد تولدته شاید فردا یادش میفتاد واست جبران میکرد 

الانم اوقات خودتونو تلخ نکن بگیر بخواب فردا شوهرت از دلت درمیاره

تولدتم مبارک

مامان دوتا دخمل ناز 😍

شوهر منم تولدمو دیر تبریک گفت. هیچی هم کادو نگرفت. کلا هیچ مناسبتی یادش نمیمونه. اهمیت نمیده.

الانم سر یه مساله بحثمون شد قهر کرده مث پسربچه ها خوابیده😅

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚
2706