2737
2734
عنوان

اونایی که کرونا گرفتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 4116 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله کروناست یکی ازنشونه های ازدست دادن بویایی وچشایی

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
2728
اخه وقتی سرما هم میخورم بویایی ندارم

الان به همه چی شک کن مرتب مایعات داغ بخور اویشن و پونه و بابونه و سوپ که اگه کرونا هم بود تا چهارده روز عز بدنت بره اما خودتو قرنطینه کن شوهر منم همین جور بود

البته نترسید احتمالا خفیفه بوده وشما ۴روز اولوهم رد کردید انشاالله زودخوب میشید مواظب باشید از اعضای خانوتده کسی نگیره واستراحت کنید 

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
احتمالا کروناست من همسرم همینجوری بود مثبت شد  تازه خفیف تر خودمم فقط خارش گلو مثبت شدیم هر ...

من بچه هام دو روز گلو درد داشتن آویشن و چای گرم دادم خودم سرگیجه و دل پیچه خیلی کم و درد گلو فقط یه طرف گلو و شوهرم دلپیچه شدید و ببخشید اسهال یه دفعه و بیحالی شدید یه روز داشت .منم یه روز فکر صبح فکر میکردم تو ریه من یه هسته گیر کرده با چندتا سرفه خوب شدم .زنگ زدم دکتر گفت به هیچ عنوان بیمارستان نرو تا حالت بد نشد غذای گرم بخور

واقعا؟؟؟ بعد چیکار کردید؟؟ الان خوب شدید؟

بله عزیزم ، نهایت ۱۰ روز تمام علایم شما حوب میشه به جز بویایی که طولانی تره 

مایعات گرم ، سوپ ، ماهیچه ، اب هویج زیاد مصرف کن 

در صورت بدن درد و سردرد ناپروکسن و استامینوفن مصرف کن 

برتی گلو درد و سرفه  نهایت ازیترمایسین و شربت دیفن هیدرامین

بعد رفع کامل علایم تا۲ هفته  هم ناقل  هستی

من تازه خوب شدم اما خیلی سنگین گرفتم

2738
من بچه هام دو روز گلو درد داشتن آویشن و چای گرم دادم خودم سرگیجه و دل پیچه خیلی کم و درد گلو فقط یه ...

درسته فقط باید قرنطینه شید که کسی مبتلا نشه

همه مثل ماها خفیف نمیگیرن

راهی بیمارستان و خدای نکرده نجر به مرگ میشن

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

همکار شوهرم خفیفش را گرفته شوهرم چند روز مرخصی بودیعنی ممکنه قبل اینکه ایشون آزمایش داده باشند به همسرم انتقال پیدا کرده باشه هیچ علائمی هم نداره 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
من بچه هام دو روز گلو درد داشتن آویشن و چای گرم دادم خودم سرگیجه و دل پیچه خیلی کم و درد گلو فقط یه ...

کرونابوده .شکرخدا تموم شده

2706