2726
عنوان

زندگی

263 بازدید | 26 پست

سلام خانما کمک میخوام خیلی بچگونه رفتار کردم چون زود عصبانی میشم نمیتونم جلو زبونمو بگیرم تو عقدم با شوهرم دعواکردم به خانوادم گفتم با خانوادم دعوا کردم به شوهرم گفتم کلا تررر زدم ب زندگیم 

این به کنار ازدواجو خیلی راحت گرفتم شوهرمم هنوز کار درست حسابی نداره سرباز .خانوادش هم میگن ما پول نداریم اصلا کمکش نمیکنن که تیکه هاشو بخره همه چی هم روز به روز داره گرونتر میشه 

بهشون هم میگیم میگن وسعمون نمیرسه همین به شوهرم میگم واست قرض میگیریم میگه تو عزت منو خدشه دار کردی و هر چی دلش میخواد به من و خانوادم میگه چیکار کنم خسته شدم ازین وضع شوهرمم کم سن۲۰سالشه 

چرا وقتی می دونستی سربازه ازدواج کردی ؟

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با علاقه ازدواج کردیم دوست بودیم مجبور بودم زودتر ازدواج کنیم 

وقتی جیک جیک مستونت بود فکر زمستونت نبود؟تنها شرط ازدواج مگر علاقه است؟اگر ادعا علاقه داری به خاطرش عروسی نگیر!

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
2728
وقتی جیک جیک مستونت بود فکر زمستونت نبود؟تنها شرط ازدواج مگر علاقه است؟اگر ادعا علاقه داری به خاطرش ...

من بهش علاقه دارم و بهش هم گفتم عروسی نگیریم اما دیگه خیلی کوتاه میای فکر میکنن بی ارزشی 

دو سال دیگه.ک قسطا موندن.اجاره عقب افتاد.سالی یه بار نتونستی یه مانتو بخری.کادو نتونی ب کسی بدی.بعد علاقه میشه کشک

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
دو سال دیگه.ک قسطا موندن.اجاره عقب افتاد.سالی یه بار نتونستی یه مانتو بخری.کادو نتونی ب کسی بدی.بعد ...

اینو به کسی نمیگن که ازدواج کرده به کسی حداقل میگن که مجرده.زندگی سختی داره نمی تونید کمکی کنید دلی نشکنید نگفت که سرکوفت بزنید 

ببخش اینو بهت میگم‌ عزیزم

ولی اینجا میگم شاید به درد کسی دیگه‌بخوره

توروخدا تو سن‌پایین‌ازدواج‌نکنید چرا انقد عجله دارید واسه ازدواج

من۲۹سالمه الانم‌حس میکنم‌ممکنه‌تو انتخابم‌اشتباه کنم‌اونوقت شما با سن‌کم‌چطور میتونید انقد ریسک‌کنید

استارتر جان‌انشالله که تو خشبخت بشی ولی بچگانه رفتار نکن زندگی خیلی جدی تر از این حرفاست

نامزدت گناه داره جوری رفتار نکن از ازدواج و کلا مرد بودن‌خودش پشیمون بشهـ سعی کن باری از رو دوشش برداری و اگه‌نمیتونی با حرفات امیدوارش کن بهش انگیزه بده

سخت ترین‌روزای زندگیمو میگذرونم

نمیخوام سرزنشت کنم اما حالا که با این شرایط ازدواج کردی فکر کنم خودتم زیر ۲۰ باشی اما بزرگ شو دست از بچه بازی  بردار دعوا رو بذار کنار و زندگیتو جمع کن با وام ازدواج شروع کنید وام و ببر تو بورس تو این دوسال که شوهرت سرباز با این پول کار کن ایشالا زیاد شه و بعدم برید سرکار و زندگیتونو شروع کنید

اینو به کسی نمیگن که ازدواج کرده به کسی حداقل میگن که مجرده.زندگی سختی داره نمی تونید کمکی کنید دلی ...

سر کوفت نزدم.واقعیته.فعلا عقده.پسره نه کار داره.نه پشتونه....باید کسی حقیقت وبگه چشماش و بازکنه

عشق اب ونون نمیشه

خواهرم ریپلای نکن.من با استاتر بودم نه شما  

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

از بس جوونای این دوره تنبل بار اومدن! به جای اینکه تو نوجوونی یه حرفه یاد بگیرن کسب درآمد کنن تا سی سالگی هم نمیتونن تشکیل زندگی بدن! 

این مشکل شما نیست مشکل خیلی از جووناست! 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
از بس جوونای این دوره تنبل بار اومدن! به جای اینکه تو نوجوونی یه حرفه یاد بگیرن کسب درآمد کنن تا سی ...

زندگی سخت شده واقعااااا سخته پول دراوردن مثل ۵ سال پیش اسون نیس

2706