2733
2734
عنوان

اینارو از کجا پیدا میکنید

554 بازدید | 46 پست

نمونش اینی که تو پربازدیداست نامزدش یه پول غذا نداره بده بعد قراره تشکیل زندگی بده تو حرف زدنای عادی فحش خیلی بد میده 😐😐😐 یکم غرور ندارن یعنی ؟ خیلی زیاد دیدم اینجا نامزداشون بد حرف میزنن از همون نامزدی که مثلا باید دل دخترو بدست بیارن خسیس بازی درمیارن 

برام بیش از حد عجیبه چطور با همچین آدمایی میمونن 🤔 اینجور شخصیتا در حدی نیستن که جوابشونو بدی اونوقت نامزد میشین باهاشون فردا هم ازدواج و تولید مثل 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه ي مشكلي دارن به هر حال

هر كسي ويژگي خودشو داره

كسي كامل نيس كه و ممكنه واسه خودتم همچين اتفاقي بيوفته

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
2738

کلا سطح اخلاق جامعه پایین اومده. بعد ما دختر بد دهن و فحش بده هم کم نداریم. نمیگم همه ولی بعضی ها خودشون هم اخلاق مناسبی ندارند، توی تاپیک که از بی ادبی و بی سیاستی خودشون نمی‌نویسند. 

راز بقا😁

واقعا انگار هدف فقط جفت گیریه منظورم به اسی اون تاپیک نیست بدترشو دیدم اونم نه تو بعد از عقد تو نامزدی که برا شناخته 😶

تولید مثل 

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
همه ي مشكلي دارن به هر حال هر كسي ويژگي خودشو داره كسي كامل نيس كه و ممكنه واسه خودتم همچين اتفاقي ...

چه حرفا 

بی ادبی و بی فرهنگی توجیه نداره عزیزم اینکه خسیس باشه یه طرف اره بالاخره یه عیبیه یکی کنار میاد یکی نمیاد

اما بی ادبی و حرفای زشت دیگه چیزی نیست که بگی هر کسی یه عیبی داره اون دیگه فرا تر از عیبه

واقعا انگار هدف فقط جفت گیریه منظورم به اسی اون تاپیک نیست بدترشو دیدم اونم نه تو بعد از عقد تو نامز ...

چه امضای باحالی داری.

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2706