2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مامانت چرا مستقیم گف اون بیچاره دردل کرده حالا خالتم زیادی داره کشش میده

باور ت نمیشه خالم خیییییلی دلش پر بود از شوهرش ولی تا حالا هیچ گله ای نکرده بود ازش

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2728
حق با خالته ک کسی نباید بدونه ولی خود خالتم باید یکم نرمش داشته باشه با شوهرش بشینن حرف بزنن تا حل ش ...

شوهر خالم ادم بی جنبه ای

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
یعنی وقتی شوهرت به مامانت زنگ میزنه تو هیچ کاری نمیکنی؟؟  برات مهم نیست

چرا دیگه سری آخر جلوی مامانش اینا باهاش دعوا کردم 

گفتم چرا میری میگی 

تازه بدتر شد 

چون اونا هم دعوامون رو فهمیدن

ولی اخرش درست نشد که نشد ...

2738
چرا دیگه سری آخر جلوی مامانش اینا باهاش دعوا کردم  گفتم چرا میری میگی  تازه بدتر شد  ...

چ بهتر 

وقتی خانواده تو میفهمن مشکلاتتونو بزار خانواده اونم بفهمن

چه خاله و خواهر زاده تو در تویی شدن 😬😬😬😬😬

زبانم رگ به رگ شد تا نوشتم 😑😑😑

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
واج آرایی حرف خ

وای خدا خیلی حالم بد بود با حرفت لبخند برای ی لحظه اومد رولبم.خداخیرت بده.

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
فقط میتونم بگم جمیله خانم بی تقصیره!

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 وااااای غش کردم من 

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩

بعضیا چ نظرای بامزه ای میدن

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2706