2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واج آرایی حرف خ

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2728
شوهرش البته به شرطی که ازخالت خاسته اخلاقشو اصلاح کنه و اون اهمیت نداده باشه البته باید دوطرفه باشه ...

باورت نمیشه خالم خیییییلی دلش پر بود از شوهرش ولی تا حالا هیچ گله ای به هیشکی نکرده

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

خب معلومه حق با خالته. اولا خالت درست میگه مسائل زندگی زن و شوهر به خودشون مربوطه . بعدم شوهرخالت اونقدر ضعیفه که حرف زندگیش رو پیش بقیه میبره اونم وقتی خالت نبوده که همون اول دهنشو ببنده . 

این نیز بگذرد....
2738

بنظرم خاله ت حق داره.. منم هرگز اجازه ندادم خانوادم از مشکلاتمون بدونن.. قبلا یکی دو بار نامزدم این کارو میکرد و با خواهرم حرف میزد منم نشستم باهاش صحبت کردم و حل شد... ادم اصلا حس خوبی نداره... بعد دو طرف با هم خوب میشن و یادشون میره ولی طرفت تو چشم خانوادت بد میشه همیشه

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕
مامانتو بگو چه فوری عکس العمل نشون داده ! 

خوب ناراحت بود

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

خانومای عزیز میتونید جدیدترین و به روزترین مطالب دنیای بانوان (آشپزی، آرایش و زیبایی٬ تناسب اندام، تغذیه٬ همسرداری... ) رو تو کانال ایران خانوم پیدا کنید

https://t.me/Iran_khanoum

2706