2726

. اونا که رفتن مامانم که آشپزخانه بود اومد تو پذیرایی و پرسید لیندا(خواهرم) و شیوا(خاله م) کجان شوهر خاله مم گفت رفتن خونه جمیله خانم(خاله دیگم) و بعد گفت به مامانم رقیه خانم شیوا (زنش که خواهر مامانم میشه) جوابمو نمیده به حرفم گوش نمیده و میخواد حرف حرف خودش باشه و... 

بعد بیست دقیقه ای که خالم اینا اومدن مامانم بش گفت شیوا شوهرت ازت گله میکنه میگه به حرفم گوش نمیده و... 

خالمم عصبانی شد و چه گله ای اگه اون یه گله داره من ده گله دارم اصلا چه مردیه که مشکلشو نمیتونه خودش حل کنه و... (خاله م همیشه میگفت که مشکلات زن و شوهر رو نباید هیشکی بدونه و خودشون باید حل کنن) 

خلاصه خالم ب شوهرش گفت من همینم که هستم اگه ناراصی هستی اصلا دیگه بر نمیگردم 

ولی با اصرار ماها و شوهرش برگشت البته بعد کلی بی احترامی و گله شوهرش(تا حالا فکر می کردیم خیلی از زندگی و شوهرش راصیه) 

رفتن و ازشون بیخبر بودیم

تا ده دقیقه قبل شوهر خاله م به بابام زنگ زد که از اون روز شیوا بهم محل نمیزاره و باهام لج کرده و قتی ازش میپرسم چرا اینجوری میکنی میگه منو جلو خانواده م سبک کردی و باعث شدی مشکلات مونو بددونن

الان بنظر شما حق با خالمه یا شوهر خالم

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حق باخالته..شوهرش نبایدمشکلات زندگیشوپیش کسی جاربزنه

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

من کتمام اسم ها روقاطی کردم اصلا نفهمیدم چی گفتی

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین

شوهرش مقصره  البته به شرطی که ازخالت خاسته اخلاقشو اصلاح کنه و اون اهمیت نداده باشه البته باید دوطرفه باشه این اصلاحه

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2706