2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نخاروندنش انگار.به جای خاروندن چربش کردن.جاریم میگفت سعی کن نخارونی.همین که بخارونی پشت بندش جاش میمونه.میگفت با روغن بادام یا زیتون چرب کن.یا مالشش بده ولی با ناخن نخارون

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

مال من افتضاح شد حالم از خودم بهم میخورد تازگی یکم بهترشده من از دکتر پرسیدم گفت به ژنتیک ربط داره

تا ابد دوست دارم ❤️😍🤩😘    اینجانب صاحب کاربری از سال 97 میباشد که نمی‌تواند زبانش را کنترل نماید و دائم در حال ترکیدن میباشد دوستان هرجا دیدین اینجانب را از وی بخواهید خود را کنترل کند چون خط دیگری ندارد اینم زاپاس بوده کاربری قبلی delyaram بود که به لطف یه فرد خاطی موزی ترکید 🙄😾😼💣💣👁️👀👀🧒👣👣

مامان من فقط پهلوش ۴ ۵ تا ترک داره ک زیاد معلوم نیست اما شکمش اصلا😐خدا کنه مثل مامانم بشم

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
2706