2737
2739
عنوان

شما چقدر خونه مادرشوهر کارنیکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 108 پست
واقعا چه آدمایی هستید!!!! خوب میرید میخورید باید حداقل ظرفتونو که بشورید! من رستورانم که میرم دلم ...

والا به خدا مادربزرگ من ۸۰ سالش بود می‌گفت من ظرف خودم رو حداقل بشورم. هر کاری هم میکردیم یه دونه بشقاب خودش رو میشست

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
اخه وقتی اینجوری میگن دیگه دلت ب کار نمیره

ولی در کل هرکی شخصیت خودشو نشون‌میده من‌نمیگم برو اونجا خودتو بکش ولی دیگ‌تو سفره جمع کردن و انداختن  و شستن ظرف ادم باید کم کنه

خدایا خوشگلیامو خوشگلتر کن🥴🤤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه وقتی اینجوری میگن دیگه دلت ب کار نمیره

تعادل رو رعایت کن. نه اینکه بشینی دست به سیاه و سفید نزنی نه اینکه آلبالو پاک کنی بفرستی واسشون

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2728
والا به خدا مادربزرگ من ۸۰ سالش بود می‌گفت من ظرف خودم رو حداقل بشورم. هر کاری هم میکردیم یه دونه بش ...

میگم که عزیزم

اینا به شخصیت آدم‌ مربوطه. 

من بار اول که رفتم خونه مادرشوهرم البته بعد از پاگشا، پاشدم‌چای ریختم و برای همه آوردم. پدرشوهرم گفت با این کارات مهرت صدبرابر تو دلمون نشست و الان نه ساله عروسشونم و از عزتم کم نشده.

البته نمیگم‌همه مثل خانواده شوهر من خوبن ولی هرچقدر هم‌بد باشن آدم باید به خاطر غذایی که خورده پاشه ظرفشو جمع کنه

من ازاول کمک میکردمولی جاری بیسعورم اومد خونمون گفت مادرشوهر گفته چرا سمیه کمک نمیکنه اولا کمک میداد واسه خودشیرینی بوده منم از اون روز دیگه دست ب سیاه و سفید نزدم منتظرم خود مادرشوهر بی لیاقتم تو روم حرفی بزنه تا بهش بگم 

سر این ک من یبار پری بودم نشد کمک بدم این حرفو زده ب جاری

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
البته این‌جز شعور و تربیت حساب میشه وقتی جایی میری کمک کنی  متاسفانه بعضیافکر میکنن با کارنکرد ...

واقعا چقد بضیا نسبت ب خانواده شوهر جبهه میگیرند

یکدرصد گفتن کار میکنیم همه بدو بیراه گفتن

ازهرچی عروسه بدم میاد

2738
من بجای جاریت ازت عذر میخام. 

ن معذرت چرا ولی من دوسدارم کارا تقسیم ش من خونه مادرشوهرم تنها کارمیکردم جاریم ی طرف دختراش ی طرف خواهرشوهرامم ی طرف سرشون گرم میکردن الان فک میکنم ب کاراشون  انقد عصبی میشم😠مادرشوهرمم هیچ فرقی نمیذاش بین من اونا ک کارنمیکردم منم  تقریبن مث اونا شدم 😑

جاری منم همینه من به جاش از مادرشوهرم خجالت میکشم 

دو روز دیگه جاریت میاد تاپیک میزنه میگه مادرشوهرم جاری م رو بیشتر از من دوست داره. کارهای خودش رو که نمی‌بینه 

واقعا چه آدمایی هستید!!!! خوب میرید میخورید باید حداقل ظرفتونو که بشورید! من رستورانم که میرم دلم ...

ظرف شستن  و نشستن ارتباطی به شخصیت و تربیت نداره بستگی به جمعی داره که داخلش هستین داره.بنده وقتی ۱۰ بار میرم ظرف بشورم نمیزارن یا اینکه اولین بار ظرف شستم جاری ظرف ها رو دوباره شست گفت تمیز نیست یا اینکه بگن اگه کار کن بودی تپل نمیشدی نمیخواد اینجا ادای کار کن ها رو در بیاری به هیچ وجه سمت کار کردن نمیرفتی من با افتخارم میگم اصلا کار نمیکنم خونه همسرم چون مادرم اونقدر تربیتم کرده که نزارم احد الناسی شخصیتم رو بازی بگیره

واقعا چقد بضیا نسبت ب خانواده شوهر جبهه میگیرند یکدرصد گفتن کار میکنیم همه بدو بیراه گفتن ازهرچی ع ...

فکر میکنن نوکرشونن

البته بعضیا اینجا از توهماتشون حرف میزنن

خدایا خوشگلیامو خوشگلتر کن🥴🤤
ظرف شستن  و نشستن ارتباطی به شخصیت و تربیت نداره بستگی به جمعی داره که داخلش هستین داره.بنده وق ...

چه بی شخصیت

واقعا که 

ولی به نظر شما همه اینایی که میگن‌نمیشوریم‌ مشکل شمارو دارن؟ 

متاسفانه بعضیا فکر می کنند اینطوری با کلاسن و احترامشون حفظ میشه

دو روز دیگه جاریت میاد تاپیک میزنه میگه مادرشوهرم جاری م رو بیشتر از من دوست داره. کارهای خودش رو که ...

آره عزیزم تو روی خودمم میگه 

ما دور هستیم سالی دو سه بار میریم 

ولی اونا هرهفته پنج شنبه جمعه ها اونجان 

بعدش بر میگرده به من میگه چرا برا شما پلو خورشت بار میذارن برا ما نه؟؟؟چرا برا شما فلان کارو میکنن برا مانه؟؟

2706