2737
2734
دزست نمیشه من این کار کردم بیعایده س ...۱۵۶۹ فکر کنم تماس بگیر  یا سازمان بورس قسمت سهام عدالت ...

یعنی سیم جدید خریدی؟بیفایده بود

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حتما سیم کارت باید بنام خودتون باشه  یا سیم کارت رک بزنید بنامتون یا یه سیم کارت بخرید و شمارش ...

یعنی برم بدم تو سامانه ویرایش کنن درست میشه این دوستمون گفتن بیفایدس

من قبلی عوض کردم بنام زدم  فایده نداشت...سیم جدید بنام‌خودم یکی داشتم از اول بنام بوده اونم زدم ...

یعنی نمیتونیم سهاممون رو بفروشیم اینجور درسته؟

یعنی سیم جدید خریدی؟بیفایده بود

عزیزم من باسیمی که به نامم نبودرفتم بعدازتکمیل فرماپیام اومدکه سیم به نامت نیست دوباره رفتم توسایت سجام گزینه تغئرشماره موبایل5تومنم گرفت ازم باسیمی که به نامم بودرفتم کدپیگیری برام اومد.

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
2738
عزیزم من باسیمی که به نامم نبودرفتم بعدازتکمیل فرماپیام اومدکه سیم به نامت نیست دوباره رفتم توسایت س ...

البته اگه منظورتون این پیامی باشه که ازسامانه سجام اومده.

عزیزم من باسیمی که به نامم نبودرفتم بعدازتکمیل فرماپیام اومدکه سیم به نامت نیست دوباره رفتم توسایت س ...

خداخیرت بده ممنون گلم

نمیتونی نگاه کنی ببینی چقدره...من که چند بار امتحان کردم نشد...اداره ش شلوغ بود بیخیال شدم فعلا ببین ...

ارزش سهام500تومنی تقریبا20تومن شده اگرمیخوایدبفروشید30درصدومیشه فروخت ولی مثل این که ازعیدغدیربه بعد60درصدومیشه فروخت نزدیک11یا12تومنی میشه