2733
2734

خانما من همیشه پریودی هام منظم بوده ۲۸ روزه الان این چهار ماهع که اقدامم و جلوگیری نمیکنم دقیقا این مدت شده ۳۸ روزه .بنظرتون چرا اینجور شده چیکار کنم برم دکتر ؟

❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی وارد فاز اقدام میشی هورمونا یه ذره به هم میریزه و دوره ها قاطی میشه

کاملاً نرماله

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
من قبلا یه ماه قرص نخوردم سریع باردار شدم و سقط شد ولی الان ۴ ماهع که خبری از بارداری نیست 😔

شنیدم یه دعایی هست رعد که اگه بنویسیش و بزاریش به پهلوت باردار میشی خیلی ها همون ماه اول باردار شدن شما چیزی نمیدونید درموردش؟ 

❤❤
2738
نه رفتم دکتر گفت چیزیت نیست مشکلی هم نداری گفتم چکابو و سونو بنویس برام گفت نیاز نیست 

آزمایش قبل از بارداری ک خیلی مهمه. مثلا اگه ویتامین دی پایین باشه دور از جون باعث سقط بچه میشه یا مثلا مادر تیروئید داشته باشه بچه مشکل پیدا میکنه.

با معاینه ساده ک این چیزا رو نمیشه تشخیص داد حتما آزمایش لازمه

آزمایش قبل از بارداری ک خیلی مهمه. مثلا اگه ویتامین دی پایین باشه دور از جون باعث سقط بچه میشه یا مث ...

نه چکاب کامل دادم تمام چیزام نرمال بودن هموم آزمایش خون و ادرار و.... 

❤❤
نه چکاب کامل دادم تمام چیزام نرمال بودن هموم آزمایش خون و ادرار و.... 

خب خدارو شکر. بابت پریودی هم نگران نباش منم الان اقدامم همین مشکلو دارم انشالله زود هر دومون باردار میشیم❤

خب خدارو شکر. بابت پریودی هم نگران نباش منم الان اقدامم همین مشکلو دارم انشالله زود هر دومون باردار ...

خیلی ها میگن با این روش باردار شدن همون ماه اول گفتم انجام دادنش ضرر نداره این ماه امتحانش کنم

❤❤
خب خدارو شکر. بابت پریودی هم نگران نباش منم الان اقدامم همین مشکلو دارم انشالله زود هر دومون باردار ...

شما بار اولتونه میخواید باردار شی؟ چند ماه اقدامی ؟

❤❤
شما بار اولتونه میخواید باردار شی؟ چند ماه اقدامی ؟

من ۹ ماه اقدام داشتم نتیجه نگرفتم. چکاب کامل و سونو و اینا هم انجام دادم مشکلی نداشتم بعد شوهرمو فرستادم دکتر متوجه شدیم ک واریکوسل داره سه هفته پیش عمل کرد از هفته آینده دوباره اقدام میکنیم

2706