2733
2734
عنوان

خیلی دلم میخواد درس بخونم ولی انگیزه ندارم راهی هست ایا

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما کنکوری امسالی

نه من واسه فوق سال بعد میخواستم بخونم ولی تا کتاب رو باز میکنم یا خوابم میبره یا فکر و خیال میکنم

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍

درس خوندن با بچه سخته . من الان باردارم .

دلم میخواست زبان بخونم و یاد بگیرم .

ولی یا باید بچه رو نگه دارم و به خونه و زندگی برسم و ...

یا درس بخونم .

سخته . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2731
2738

اگه به خاطر پول دراوردنه راه های اسون تری از درس خوندن هم هست

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
بگووو

کسب و کارهای اینترنتی ،بورس،کار در منزل 

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
2706