2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا رفتارت با اسمت همخوني نداري😭😭

مهم مهربونیه بعد زندنشه😅😂😂😂😅

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
2728

منم شب مهمون دارم اما اومدم ببینم چه خبر؟😳

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎

برووووو بیرووووون😠😠😠😠😠

ب شوهرت میگم طلاقت بده 

مادرشوهرتو ب جونت میندازم اگه نری بیرون 😎🖑

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
آی ام معتاد .منم شبا میام اخر شب که کار ندارم و میخوام بخوابم  هرشب از وقت خوابم میزنم 😭

خودازاری داری؟ من آسمون زمین بیاد ۱۱ دیگه نهایت ۱۲ خوابم.صبح ۶ بیدارم.تا ۷ تو سایتم.بعدم خاموش میکنم میرم سراغ کارام تا ساعت ۱ که انتقام شیرین شروع میشه بعدم عشق و جزا.

من اگه مثل خیلیا بودم …الآن با خیلیا بودم …
کار و زندگی نداری؟ من که میبینی خونه مادرشوهرم.همشون خوابن فقط من بیدارم.😖😖😖

دخترم خوابیده.چرا کلی کار دارم،یکم بمونم،میرم.

تو هم بگیر بخواب🙂😽

خودازاری داری؟ من آسمون زمین بیاد ۱۱ دیگه نهایت ۱۲ خوابم.صبح ۶ بیدارم.تا ۷ تو سایتم.بعدم خاموش میکنم ...

اره خودازاری شدید دارم 😂😂😂

نترس از این سیاهی .تو شب تابی مگه نه ؟ نترس از مرگ دریا خود آبی مگه نه ؟
دخترم خوابیده.چرا کلی کار دارم،یکم بمونم،میرم. تو هم بگیر بخواب🙂😽

ما دیشب خونه مادرشوهر موندیم.جام غریب بود تا ۴ خوابم نمیبرد.صبحم ۶ که همسر رفت بیدار شدم دیگه خوابم نبرد.ظهرها عادت ندارم بخوابم.خوابم میاداااا ولی خوابم نمیبره.😭

من اگه مثل خیلیا بودم …الآن با خیلیا بودم …
ما دیشب خونه مادرشوهر موندیم.جام غریب بود تا ۴ خوابم نمیبرد.صبحم ۶ که همسر رفت بیدار شدم دیگه خوابم ...

منم کلا به خانواده پدریم رفتم خواب ندارم.روزا نمی‌خوابم.شبا با کوچکترین حرکت بیدارم.اصلا هم حس کسلی ندارم.😉

2706