2733
2734
املت گوشت چجوریه؟ 

نوشتم دیگه

گوشت چرخکرده رو تفت میدی تو روغن ی کم زردچوبه و فلفل و‌نمک ،دوست داشتی ی کوچولو هم رب میزنی بعد تخم مرغ میشکنی روش تا بپزه

عشق یعنی ؛ در میان غصه های زندگی یک نفر باشد که آرامت کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از بیرون

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
بابا داشتم فریزرو تمیز میکردم یهو دیدم وای ساعت سه شد ناهار نذاشتم 

خسته نباشی، سریع یه پیاز رنده کن،گوشت چرخ کرده بزار توش سرخ بشه، پلو هم کته کن

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2731
هستم هنوز دستام مونده🤪😅

🤣

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2738
همبر گر یا کباب لقمه تو یخچال نداری؟  آخه دیگه غذای دودقیقه ای نداریم چرا زودتر دست به کار نش ...

آفرین دوتا فلافل تو فریزر بود یه تکه هم نون باگت دارم همینه خودشه تو جون منو نجات دادی🌷😘😘

بیسکوییت با یه ته استکان ابجوش نرم کن خامه بریز توش هم بزن مخلوط شه خیلی خوشمزه میشه

عمرا اگه خوراکی بخوره کیک شیر چی پف داریم میگه فقط غذا کلا اهل خوراکی نیست فقط غذا و میوه 

نوشتم دیگه گوشت چرخکرده رو تفت میدی تو روغن ی کم زردچوبه و فلفل و‌نمک ،دوست داشتی ی کوچولو هم رب می ...

ادامه ی پستت رو نخونده بودم فکرکردم غذاهای دیگه نوشتی. تاحالا نذاشتم خوب میشه؟ 

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
2706