2733
2734

موهام خیلی می ریزه 

بدن درد دارم و زود خسته میشم

اگه تجریه ای دارید ممنون میشم بگید 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گوشت کبابی .خیلی خوبه

هر روز ک نمیشه خورد 😔

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
2738

عزیزم بهتره اول یه آزمایش بدی ببینی چه ویتامین و... تو بدنت کمه یا بهم ریختگی اورمونی داری یانه

بعد مطابق نتیجه آزمایش مشکلت رو رفع کنی

این خستگی هم به کمبود ویتامین واینا مربوطه احتمال زیاد

سعی کن تا آزمایش بدی با حوانه های غلات و آجیل و غذای مقونی و میوه تا حدودی به بدنت کمک کنی

کاربری برای دونفر می باشد😌
هر روز ک نمیشه خورد 😔

یه هفته هر روز دوتا کنجه کباب کن بخور خیلی مؤتره

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

عزیزم من اونقدر دوران بارداری تلاشمو کردم ضعیف نشم و کلی مکمل ویتامینی ک دکترم برام تجویز میکرد و بعد از اونم دوران شیردهی مرغ میخوردم و برنج ولی دیگه معدم ب مکمل قرص اهن و مولتی نمیکشید

دکتر میگفت دیگه اونقدر هورمونا ب هم میریزه ولی بعد از مدتی همه چی برمیگرده

من دارم کچل میشم دیگه   شاید باورت نشه روسریمو باز نمیکنم ک خونه میشه مملو از موهای من با اینکه گفتم داداشم با ماشین ۱ کوتاهشون کرد ولی بی فایدس

من الان تو بارداری اینجوریم خدابهم رحم کنه بعد بارداری چطور باشم😭😭😭 من خیلی کم انرژی و بی حالم ...

هورمونی هس نگران نباش

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
عزیزم من اونقدر دوران بارداری تلاشمو کردم ضعیف نشم و کلی مکمل ویتامینی ک دکترم برام تجویز میکرد و بع ...

نگوووو تورو خدا 🙄😑😑😑😢 الان کوچولوت چند ماهه اس؟؟ کی درست میشه؟ 

یه هفته هر روز دوتا کنجه کباب کن بخور خیلی مؤتره

کنجه چیه

2706