2726
عنوان

سلامت روان و جسم جنین در بادراری

311 بازدید | 18 پست

دوستان یه سوال لطفا راهنمایی کنید.

برای سلامت روح و جسم جنین در بارداری چکار کردید؟ و نتیجه اش چی بوده؟

بیشرین منظورم دعا و نیایش و ذکر.

کتاب ریحانه بهشتی  همه چیز رو نوشته 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام. دعا و نیایش که سلیقه ایه. هر کس با یه دعایی به آرامش میرسه. اما مهمترین چیز برای سلامت جسم و ...

اصلا باهاتون موافق نیستم. اگه اینطور بود به هر کس وضع مالی بهتری داشته باشه باید فرزند آروم تر، مودب تر، صالح تری داشته باشه که اینطور نیست

زیاد رفتم قبرستون....

ترا خدا نرین حتی اگه زبونم لال نزدیکترین کس باشه

بچم داغون شد..چهارساله یه روز خوش ندیدم

اینقد ناآرومه و گریه میکنه..

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
اونو دارم بیشتر تجربیات مادرها منظورم بود

قران خیلی بخون 

وقتای بیکاریت ذکر های مختلف بگو 

ی سیب بردار سوره یوسف بخون بهش و بخور  برای زیبایی بچه 

اهنگ بی کلام ملایم گوش بده برای ارامش 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
تاثیرش رو در فرزندتون دیدین؟

آره واقعا قبلش همه دوستام این پیشنهاد و بهم دادن الان پسرم ماشالله خیلی ارومه وقتیم صدای قران و یا اذان و میشنوه میره میشینه جلو تی وی و گوش میده

خودتو به خودت ثابت کن نه دیگران..😊

من خودم قرآن میخونم و انشالا میخوام ختم کنم قرآن رو

صدقه

سوره های والعصر، یاسین و واقعه و محمد و انبیا هر وقت بتونم

آی الکرسی هر روز 5 بار

والعصر 3 بار

لطفا شما هم راهنمایی کنید و از تجربیاتتون بگید

2706