2726
عنوان

به نظرتون چرا اینجا بچه ۱۲ساله ازدواج میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1898 بازدید | 170 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من در اطرافم حتی 1 مورد هم ندیدم. به نظر من دروغ می گن خیلی هاشون. تو 20 و 30 میگفت کمترین میانگین سن ازدواج مربوط به خراسان شمالیه فک کنم که 24 و خورده ای بود. تو تهران که 29 و خورده ای بود. من نمی دونم اینقد اینجا همه تو سن کم ازدواج می کنن چرا میانگین اینه؟! اینطوری باید نهایتا مثلا میانگین 18 باشه. 

2728

نمیدونم چرا بعضی ها فکر میکن اگه دختر زودتر ازدواج کنه افتخاره  

اینقدر بهم توهین نکنین من اهل دعوا نیستم برو عقده ات را سر یک احمق خالی کن۹/۹/۹۹در حال درس خوندن در مدرسه تیزهوشان هستم😁و بهترین دانش اموز مدرسه میشم راستی من را دانکی یا خر صدا نکنیم ممنون ناراحت میشم                                                 15 ساله ام و با اطلاع خانوادم عضو سایتم...دوست عزیز اگه حضور من در سایت با طرز فکر شما تطابق نداره  کامنت نذاره توهین نکن مگه مجبوری داداش راستی خانواده ام راضی هستن بع توچه من هستم نصیحت نده میدونم چرا توهین میکنی چون عقده ای هستی و چون همسن من ازادی نداشتی الان به من حسودی میکنی داداش مجبورم اینطوری بگم بعضیا ها فقط زبان فحش را میفهمن حالا یک عده میان میگن من بهم بر خورد داداش من منظورم اونهایی که توهین میکنن پس سکوت متشکرم توهین و فضولی نکنین اگه ریپلایت فخش داره پس نفرست داداس          

اینو همتختیم تو بیمارستان تعریف کرده

میگفت پدربزرگش زود مرده ، بعد مادربزرگش دختر زیاد داشته

یه دخترو تو ۷ سالگی میفرسته خونه همسایه که اینو بدون جهاز و عروسی برای خودتون

بعد مادرشوهر دختره اینو پیش دخترای خودش میخوابونه

تا ۹ سالگیش ک پریود میشه

بعد که میبره برای صیغه ب ای پسرش

پسرش گریه میکرده که این بچس من نمیخوامش

دختر ۹ ساله با پسر ۳۳ ساله

بعد دختر گفته شما اگه من ازدواج نکنی میگن من مشکل دارم 

خانم میگفت مادرم ۵۲ سالشه

۱۵ ساله که تنهاست و انقدر شکسته شده ک نمیتونخ کاراشو کنه

اون موقع این چیزای وحشتناک زیاد بود

من از اون روز شنیدم خیلی ناراحت شدم

۹ سال خیلی وحشتناک

من خودم ۱۶ عروس شدم به خاست خودم 

خدا رو شکر همسرم آدم خوبی

ولی زیر ۲۰ آدم ملاکش برای ازدواج چیز دیگری و اشتباهات بچگی تو زندگی خیلی داره

من ک دخترم زیر ۲۰ شوهر نمیدم

تو مملکتی که به همه چیز از طرز پوشش و دین و همه جی کار دارن نمیگید ب شما چه! حالا یکی میگه چرا کودک ...

دقیقا. بعضی چیزا معضل اجتماعیه. مثل کودک کار! کودک همسری هم در همین رده است. مثل اینکه یکی بگه بچه خودمه میخوان بفرستمش سر کوچه واکس بزنه!

2706