2733
2734

گوشی جاریم و گرفتم یه چیزی سرچ کنم یه دفعه دیدم کلی سرچ کرده از بیماری من که یه اسم خاصی داره و تا حالا ب کوش خیلیا نخورده خیلی تعجب کردم وخدا رو شکر غیر قابل درمان نیست نوبت جراحی دارم دکتر گفت ۹۵درصد خوب میشی یکی از گوشام شنواییش کم شده در صورتی من اصلا بهش نگفتم و فقط ب مادر شوهرم گفتم که بارها جلوی جمع ضایعم کرد حالا نمیدونم دلیلش چی بوده که اینقدر حساس شده و سرچ کرده  راه درمان  و ..دو هفته دیگه باید جراحی بشم دعا کنید خوب بشم میخواستم تنهایی تنها برم بیمارستان چون خانواده اهل شماتت و مسخره کردن هستن خیلی دلم گرفته خوب شد بیماری لاعلاج ندارم که اینقدر توهین بشنوم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عجب مادرشوهر بیشعوری😐این چیزا مسخره کردن داره آخه؟!😑😑😑خدا به دو سوت میندازه تو دامن آدم چطور از خدا نمیترسن😏😏😏😏

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜

شاید میخواسته ببینه جیه

من خودم چیز نا شناخته ای بشنوم حتی اسم کشور سرچ میکنم .

به نظر من منظوری نداشته

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

عزیزم درمان و شفا دست خداست.و بیماری سراغ هر کسی میتونه بره.از خدا نمیترسن کسی را بخاطر بیماریش شماتت میکنند؟؟کی دلش میخواد مریض باشه؟؟

الهی بحق فاطمه زهرا شما خوب بشین اطرافیانت هم شفا پیدا کنند 

2706