2726
عنوان

اونایی ک طبیعی زایمان کردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 77 پست
من میترسم میگم به بخیه هافشارمیادیه وقت بازمیشن. من اززایمان طبیعی خیلی میترسم

ما کلا لگنامون طوری هست که طبیعی زایمان نمیتونیم بکنیم نه مادرم تونست نه خواهرم نه من مونده به سیستم بدنت ولی مادرشوهرم تو خونه همرو خودش به دنیا اورده ماشالله🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نه بابا من کوچکترین دردی نداشتم انقدر خوب بود که هیچ وقت فراموش نمیکنم بهترین حس عمرمو توسزارین کردم ...

بی حسی بودی؟ 

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما کلا لگنامون طوری هست که طبیعی زایمان نمیتونیم بکنیم نه مادرم تونست نه خواهرم نه من مونده به سیستم ...

من بخاطریه خاطره بداصلادوست ندارم طبیعی بیارم ولی هزینه بیمارستان خصوصی ک بخام سزارین کنم هم خیلی زیاده

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.
2728
من بخاطریه خاطره بداصلادوست ندارم طبیعی بیارم ولی هزینه بیمارستان خصوصی ک بخام سزارین کنم هم خیلی زی ...

منم تو بخش اورژانس دولتی یبار سه روز بستری شدم انقدر کنارم طبیعی زاییدن نابود شدم فقط شبانه روز اونجا دعا میکردم که اینا درداشون تموم بشه و من یه ثانیه استراحت کنم 

من بخاطریه خاطره بداصلادوست ندارم طبیعی بیارم ولی هزینه بیمارستان خصوصی ک بخام سزارین کنم هم خیلی زی ...

نیمه خصوصی برو عزیزم من دکترم نه دستمزد گرفت نه چیزی چون اورژانسی هم زایمان کردم نصف قیمت حساب کردن فقط اون شبی که بیمارستان مونده بودمو ولباس عمل وبچه

نه

من شکم اولم 12ساعت اتاق باد بودم اخرم سزارین شدم بخاطر ضربان قلب دخترم..دردش از پریودی شدیدتره بستگی به زور زدنت داره عزیزم ..بذار توخونه دردبکشی بعدبرو که سوزن فشارنزنن..اگه خودت دردت بگیر زایمانت خیلللللی راحته....بچه اومد همه دردات میره خودت کارات میکنی 

دردش زیاده ولی تاحالا استخونام نشکسته بتونم مقایسه کنم، ولی مطمئنم به اندازه ی ترسی که شما داری وحشتناک نیست، مدفوع نمیکنن همه 

اینقدر میری دسشویی که اگرلازم شد همونجا مدفوعتم میکنی

ممکنه ادم از حال بره ولی خیلی احتمالش کمه 

حتما کباب بخور جون داشته باشی وانرژی بگیری

حتما یه لیوان زعفران غلیظ بخور

حتما تو توالت اب گرم بگیر به شکم به پایینت خیلی دردو اروم میکنه

تا زمانی که رحم ده سانت باز میشه درد خیلی وحشتناک نیست. به خصوص اگه از روش های بی دردی استفاده کنی، من هم از گاز بیحسی استفاده کردم هم از فنتانیل.

فنتانیل رو وقتی ۶_۷ سانت بودم برام زد هم دردها رو خیلی کم کرد هم بین دردهام خواب عمیق میرفتم.

قسمت سختش اون آخرش هست که میگفتن زور بزن. سخت بود ولی قابل تحمل بود. کل شروع دردها تا زایمان واسه من ۴ ساعت طول کشید

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2706