2737
2734
عنوان

اونایی ک طبیعی زایمان کردن بیان

575 بازدید | 77 پست

دردش در چ حده؟ راست میگن شبیه شکستن استخوانهاس؟ چطور میشه تحملش کرد؟ چند ساعت طول میکشه؟ ممکنه بین دردها از حال بری؟ و اینکه برای مدفوع نکردن چکار باید کرد؟ ی سری میگن غذای سبک بخور ی سری هم میگن قبل زایمان کباب بخور، خب کباب ک سنگیه! من شکم اولمه 33 هفتم تورو خدا راهنمایی کنید

خودت طبیعی میخوای؟

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

دوستم ماماس مدفوعو در هر صورت میکنی انگار،...

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دردهام که شروع شد قرص روغن کرچک خوردم اصلا مدفوع نداشتم

دردهام اولاش مثل دلپیچه ی شدیده

فقط اون آخر آخراش سخته که زودی تموم میشه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

زایمان طبیعی دردش زیاده ولی نمیدونم شبیه شکستن استخونه یا نه اولا که قبل از زایمان غذای سبک بخور دوما هرروز تا جایی که میتونی پیاده روی کن خیلی به زایمان راحت کمک میکنه

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2738

عزیزم غذا سوپ بخور وای دردش خیلی وحشتناکه من بدزایمانم خیلی بد برا پسرم وسطاش خوابم میبرد یهویه درد وحشتناک توکمرم بودحس میکرد با ساطور دارن میزنن توکمرم ولی برا دخترم شکمم درد شدید اونم خیلی بدبودتازه دوروز درد داشتم ولی براپسرم پنج ساعت بود

برای آرامشم دلم یه صلوات بفرستین😔😔🙏🙏

دردش شدیده در حدی که تصور نمیشه کرد ولی وسط هاش مسکن میزنن که موثره واقعا

کسی از حال نمیره

جیغ و داد کردن بدترین کار ممکنه چون انرژی هرگز دست میدی

اینهمه آدم تحمل کردن کسی تا حالا نمرده از دردش

زمانش بستگی داره به بدن هر شخص

مدفوع مهم نیست طبیعی هست در یه حدش

البته زمان زایمان طولانی بشه درهرحال هست 

دردش مقل درد دوران پریودیه فقط یه درجه شدیدتر زیاد ی بیغضی ها اغراق میکنن فقط موقع زایمان دم وبازدمتو درست وبآرامش انجام همکاری داشته باشی با پرستارو پزشکتزود تموم میشه...اره دفع داری  اما تو اون زمان این چیزاها اصلا برات نهم نیست .‌دردها زایمان پیوسته نیست چند ثانیه میگیره و بعد ول میکنه..اصلا ترس به خودت راه نده اصلا ترس نداره 

بستگی به فیزیک بدنت داره 

من آدم می‌شناسه گفته بین درداش از حال می‌رفته

آدم دیدم با وجود اینکه خیلی دیر دهانه رحمش باز شده و پیشرفتش کند بوده میگه درد زیادی نداشت جز یکی دو ساعت آخرش

پس بستگی به آمادگی ذهن و بدن خودت داره 

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
2706