ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

..من دیدم مادر ایرانی و پدر افغانی بود....ثبت نامش کرده بودن.مدرسه عادی میرفت

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2728
..من دیدم مادر ایرانی و پدر افغانی بود....ثبت نامش کرده بودن.مدرسه عادی میرفت

اره مدرسه که میتونن برن ولی قانون جدید اومده به همه مادرایرانی ها که پدرشون چه افغانی چه اروپایی هستن دارن شناسنامه میدن

وزن اولی۲۵ مرداد۹۴کیلو ۱۳ابان۸۵کیلو وزن هدف۷۰
اره مدرسه که میتونن برن ولی قانون جدید اومده به همه مادرایرانی ها که پدرشون چه افغانی چه اروپایی هست ...

خب خداراشکر..

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
من یه بار تو اخبار شنیدم بچه باید ۱۸سال رو تموم کنه بعد بهش شناسنامه میدن.ولی فک کنم خیلی باید پیگیر ...

اره پیگیری زیاد داره طبق قانونی که مهر پارسال اومده ومرداد امسال قابل اجراشده به کوچیک وبزرگ وهمه سن وسال میدن

آرام بخش جان باید کجا ثبت نام کنن راستی اونایی که زن گرفتن یاشوهر دارن و بچه دارن چی میشه آزمایش هم ...

برو توسایت بافیا اخبار جدید مادر ایرانیها اونجاست ثبت نام کن من شوهرم مادر ایرانیه داره کاراشو میکنه

مثلا برادرشوهرش ازدواج کرده و یه بچه داره وقتی مدرک خودشو بده به بچشم میدن یا ن بچش بزرگه خودش هنوز ...

برو تو این گروه هر سوالی داری پرس همه مادر ایرانی هستن گروه فوق العادیهmadarirani1@تلگرام

سلام دوستان کسی شناسنامه گرفت؟؟

سلام بله من برای بچه هام گرفتم 

تاریخ ۱.۱۰.۹۹ به تایپیک پامداد خمار اومدم وزن اولیه ۷۰ کیلو هدف اولیه ۶۵ وزن هدف ثانویه ۵۵ میخوام ۵۵کیلو بشم میخوام و میتونم💪
2706