2733
2739

من با خامه صبحانه و شکلات تخته ای درست کردم میخوام خامه صبحانه نباشه میشه با خامه قنادی درست کرد؟؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

با خامه قنادی که میشه خامه شکلاتی. حالت فرم داده شده پیدا میکنه. با خامه صبحانه رقیق میشه و میتونی بریزی روی کیک. البته من تا حالا از خامه قنادی استفاده نکردم و فقط خامه صبحانه توی دستورم بوده. 

با خامه قنادی که میشه خامه شکلاتی. حالت فرم داده شده پیدا میکنه. با خامه صبحانه رقیق میشه و میتونی ب ...

من همیشه کلا با خامه صبحانه درست استفاده میکنم میخوام بدونم یعنی خامه قنادی و نمیشه حرارت داد بعد شکلات تخته ای ریخت داخلش منم میخوام بریزم رو کیک میخوام رقیق بشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه کلا با خامه صبحانه درست استفاده میکنم میخوام بدونم یعنی خامه قنادی و نمیشه حرارت داد بعد شک ...

آخه خامه قنادیو آدم میگیره چون فرم داده شده س. اگه حرارتش بدی حتما تغییر می کنه. فکر کنم فرم نداده هم قنادیا دارن. میتونی از اونا بگیری و استفاده کنی. 

2728
من همیشه کلا با خامه صبحانه درست استفاده میکنم میخوام بدونم یعنی خامه قنادی و نمیشه حرارت داد بعد شک ...

شکلات رو جدا حل کن با خامه قاطی کن حرارت نمیخواد دیگه

آنچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو
آخه خامه قنادیو آدم میگیره چون فرم داده شده س. اگه حرارتش بدی حتما تغییر می کنه. فکر کنم فرم نداده ه ...

یکی بهم گفته برا کیک درست کن گفتم با خامه صبحانه درست میکنم گفت نه از قنادی میگیرم بهت میدم حالا به نظرت برا سس روش خامه صبحانه باشه بعد وسطش و اطرافش خامه قنادی بد میشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکلات رو جدا حل کن با خامه قاطی کن حرارت نمیخواد دیگه

خامه قنادی یا صبحانه؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
نه عزیزم چرا بد بشه. خوبی آشپزی به همین خلاقیت هاشه.

استرس گرفتم برا خودمون درست کردم تو گوشیم دیده حالا گفته تولد بچه ام درست کن برام 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استرس گرفتم برا خودمون درست کردم تو گوشیم دیده حالا گفته تولد بچه ام درست کن برام 

زن داداشمم کیک سفارشی درست می کنه. اصلا استرس نداشته باش. خونگی هر چی بشه همیشه بهتر از قنادیه.

زن داداشمم کیک سفارشی درست می کنه. اصلا استرس نداشته باش. خونگی هر چی بشه همیشه بهتر از قنادیه.

ممنونم خانمی ❤️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هیچ مشکلی نداره چه خامه صبحانه چه قنادی روشش یکیه و یه جور میشه فقط چون خامه قنادی شیرین شدس بهتره شکلات تلخ باشه وگرنه شیرینیش زیاد میشه

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
2706