2737
2739

به آن حفره ی کوچکی که گوشه ی چشم ها وجود دارد لاکریمال پونکتوم گفته می شود که از آنجا اشک ها به درون بینی سرازیر می شوند.

به همین دلیل است که هنگام گریه کردن آب بینی مان به راه می افتد.🚶🏻‍♀️

آمدم ای شاه پناهم بده ، خط امانی ز گناهم بده...💚 یا امام رضا(ع) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انقد بدم میاد😐دوس دارم اون حفره رو پر کنم چیه وسط گریه یه حباب از دماغت میاد بیرون میرینه تو لحظه احساسی

2738

بازیگرا از اینا ندارن؟🤔

انقدر شیک گریه میکنن آدم شرمنده میشه🥴

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
انقد بدم میاد😐دوس دارم اون حفره رو پر کنم چیه وسط گریه یه حباب از دماغت میاد بیرون میرینه تو لحظه ا ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 مردم‌از خنده

بازیگرا از اینا ندارن؟🤔 انقدر شیک گریه میکنن آدم شرمنده میشه🥴

😂😂😂😂 اونا قطره اشک میریزن‌مثل اینکه

بازیگرا از اینا ندارن؟🤔 انقدر شیک گریه میکنن آدم شرمنده میشه🥴

تو سولاخش چسب چوب ریختن

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 
2706