2726

جدیدا بخاطر استرس و کرونا ریزش داره🙇‍♀️

ولی کلا  جنس موهام نازکه و حجمش کمه

راهی هست  تار موهام ضخیم بشه؟؟؟؟

طراحی چهره انجام میدم👩‍🎨پیج نقاشیم_manzarart 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

روغن بادوم خوبه🌸🌸🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
واسه تقویت موهاتون چیا استفاده میکنید؟

نرم کننده میزنم با سرم مو ، تجربشو هم دارم موهام یه متره😁🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔

3 قاشق غذاخوری نمک دریا با خودت ببر حموم با آب قاطی کن آخر حموم بریز روی سرت 5 دقیقه بشین بعد بشور بیا بیرون. بهترین روش برای تقویت مو و جلوگيري از ریزشه. موها رو هم ضخیم و براق می کنه.

من روشای گیاهیو امتحان کردم اصلا فایده نداش رفتم دکتر گفتم حنا بزارم گف اینا ک فایده نداره  فع ...

برا ریزش رفتی شما؟

علت ریزشت چی بود

طراحی چهره انجام میدم👩‍🎨پیج نقاشیم_manzarart 
2706