2733
2734
عنوان

میشه؟

91 بازدید | 15 پست

امکان داره دختر تا ۱۹.۲۰ سالگی رشد کنه قدش؟حداقل چندسانت امکانه رشدش هست؟

خواهشاً اگه تجربه ای دارین بگین لطفا

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  
تا۲۵سالگی رشد میکنه

مطمئنی شما؟چندسانت؟

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمئنی شما؟چندسانت؟

۱۸اره تو یه مجله خونده بودم

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸
2731

نه تا قبل عادت ماهانه فقط

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2738

اره ولی بعد عادت کمه 

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
اینجوری ک نمیشه وگرنه من ۱۱سالگی پریود شدم قدمم اون موقع ۱۴۰بود  ولی الان ۱۶۴م

😐😂مطمئنی ولی من که 165موندم بعدش همه هم اینو میگن

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
بعد بلوغ رشد کم میشه ولی متوقف نه 

تا ۲۳سالگی ممکنه چند سانت رشد کنه عزیزم؟

تا ۲۳سالگی ممکنه چند سانت رشد کنه عزیزم؟

تا ۲۵سالگی با ورزش ممکنه تا ۴،۵سانت رشد،کنی 

من خودم ۲۲سالمه پارسال قدم ۱۶۳بود چنوقت پیش رفتم دیدم ۱۶۴شده 

اگ گودی مر داری رفعش کنی یکی دوسانت ب قدت اضافه میشه 

چنده الان قدت؟

واسم دعا کنید دندون پزشکی قبولشم🙏یه صلوات مهمونم کنین لطفا
تا ۲۵سالگی با ورزش ممکنه تا ۴،۵سانت رشد،کنی  من خودم ۲۲سالمه پارسال قدم ۱۶۳بود چنوقت پیش رفتم ...

۱۵۶ خیلییی کوتاهم انقده ناراحتم بابتش 

چه ورزشهایی عزیزم؟

تا ۲۵سالگی با ورزش ممکنه تا ۴،۵سانت رشد،کنی  من خودم ۲۲سالمه پارسال قدم ۱۶۳بود چنوقت پیش رفتم ...

صلوات فرستادم برات ایشالا که قبول بشی عزیزم

2706