2737
2734
عنوان

کیافردا تولدشوووونه؟؟؟؟؟😃😃😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 57 پست
زنده باشی 🌹

همچنین عزیزم❤

مگه داریم حسی قشنگ ترازوجودتوتووجودم؟؟؟😍❤خوش اومدی تودلی مامان....شکرت خدایاک بعدیکسال اینقدرقشنگ بم نظرکردی...خدایاخودت حافظ سلامتی تودلیم باشوسالم بذارش توبغلم...میدونم این ماه ماه معجزه منه واتفاق فوق العاده ایی برام افتاده خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
توکف میخادبمونی😂😂

پوست سرشو میکنم اگه هیچی نخره😐😐☹️☹️😂😂.والا دیروز میگف امسال اخرین سالیه ک برات تولد میگیرما دیگل بزرگ شدی منم حرصم در اومد گفتم امسالم نگیر ب زحمت میفتی نمیخوام ☹️☹️☹️☹️☹️بعد نمیتونم دیگه بپرسمم چی میخری دارم میترکم از فضولی😂😂

پوست سرشو میکنم اگه هیچی نخره😐😐☹️☹️😂😂.والا دیروز میگف امسال اخرین سالیه ک برات تولد میگیرما دیگل ...

دقیقا😂😂😂😂😂

مگه داریم حسی قشنگ ترازوجودتوتووجودم؟؟؟😍❤خوش اومدی تودلی مامان....شکرت خدایاک بعدیکسال اینقدرقشنگ بم نظرکردی...خدایاخودت حافظ سلامتی تودلیم باشوسالم بذارش توبغلم...میدونم این ماه ماه معجزه منه واتفاق فوق العاده ایی برام افتاده خدایاشکرت
2738
😂😂😂۳۶ ابان😐😐

اوا چرا برای من تولد نگرفتن 😱

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
من تولدم ۱۰ شهریوره دقیقا افتاده شب شام غریبان امام حسین ولی منم یه فیلیپینی زدم و میخوام شنبه عید غ ...

تولد منم دقیقا روز اربعین افتاده 😐

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2706