2726

من اپتامیل یک به عنوان کمکی میدم اصلا سیر نمیشع 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اپتامیل یک به عنوان کمکی میدم اصلا سیر نمیشع 

بچه منم وزن نمیگیره

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه
2728
سوپرامیل کامل تره وبه شیرمادرنزدیک ترامایکم سخت پیدامیشه شایدتاآخرنباشه که به بچت این مارک وبدی

سوپرامیل چاق میکنه؟؟

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه
سوپرامیل کامل تره وبه شیرمادرنزدیک ترامایکم سخت پیدامیشه شایدتاآخرنباشه که به بچت این مارک وبدی

بخاطر اینکه ببلاک و آپتامیل داخل کشور تولید میشه ولی بقیه شیرخشک ها فقط اینجا بسته بندی میشه 

سوپرامیل چاق میکنه؟؟

من سوپرامیل میدم وزن گیری پسرم معمولیه...تپل نیست

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
من سوپرامیل میدم وزن گیری پسرم معمولیه...تپل نیست

من اگه برسونمش روی منحنی کافیه واسم نمیخام خیییلی چاق بشه

من اگه برسونمش روی منحنی کافیه واسم نمیخام خیییلی چاق بشه

چند وقتشه؟چند کیلوئه؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
یه سال و 4 ماه 9 کیلوئه

خب بهش غذاهای مقوی بده بخوره

تو این سن بیشتر باید غذا بخوره تا شیر

2706