2737
2734
عنوان

خسیس هست پسره؟

186 بازدید | 20 پست

سلام یه آقایی توی جلسه خواستگاری گفت بهم که اهل مد و مدگرایی نیستم ولی به لباس اهمیت میدم یعنی خسیسه؟

البته همون جلسه اول هم گل آوردن هم شیرینی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه یعنی هرچی دوست داره میخره نه چیزی که مده،خواسته بگه قرتی نیستم مث جوونای الان

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
2738

نه

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
اونارو که باید بیارن ولی بنده خدا چیزی نگفته خدایی چه ربطی به خساست داره 😂

برای دختر همسایمون اومدن هییییچی نیاوردن اومدن از مال واموال خونواده عروسم پرسیده بودن ک پدرعروس بیرونشون کرده😂

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
2706