2733
2734
عنوان

من هنوز درگیرم بیاین نظربدین+عکس

340 بازدید | 26 پست

میگم بنظرتون این مهر ها خوبه عیدی بدم؟چون روش نوشته یاامام رضا میگم،دلم میخ.است یا علی بود ولی ندارن

به امیدخدایی که بالای سره نه بنده ای که کارش حرف زدن پشت سره

چه اشکالی داره

قبول باشه😍

سلام! کودکی خوبی داشتم ، اما تقریبا زود تموم شد...چشمامو که وا کردم تازه بدی هارو دیدم...اذیت شدم شکسته شدم. نوجوونیام به خودکشی هم حتی فکر می‌کردم...و ناگهان معجزه شد! تصمیم گرفتم عوض شم، کلا کوبیدم از نو‌ساختم و شد! بعد هم پشت سرهم اتفاقات خوبی برام افتاد. هرچند تو دل همین زندگی خوب به شدت از زندگی سیلی هم خوردم! از تو دل این شکستا، غم‌ها و خوشی‌ها چیزایی که یاد گرفتم رو مجانی بهت هدیه میدم. ۱_ما آدما تنهاییم، تنهایِ تنها اینو هیچ وقت فراموش نکن. ۲_آدما عوض میشن، جوری که ممکنه غافلگیرشی. و‌درنهایت تا اینجا اومدی یه صلوات هم مهمونم کن مشتی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چ خوشگله ای کاش ی سید بهم عیدی میداد 

دوستام سیدن چندتاشون اما بخاطر کرونا نمیتونم برم ببینمشون 😔😔😔

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 
بلی عید حضرت علیه یا علی پیدا نکردی یه چیز دیگه سفارش بده

دوتا تندیس پیدا کردم شانسم تموم کرده بودن از اون مدل

چ خوشگله ای کاش ی سید بهم عیدی میداد  دوستام سیدن چندتاشون اما بخاطر کرونا نمیتونم برم ببینمشو ...

بنظرتون بد نیست؟نمیگن چرا نوشته یاامام رضا؟

2738

من عاشق عیدی گرفتن از سید ها هستم

دعا کن همسرمم سید باشه:)

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
 من عاشق عیدی گرفتن از سید ها هستم دعا کن همسرمم سید باشه:)

انشاا... اما سیدا یکم تندخو هستنا مخصوصا اقایونشون، اقاااا نظربدین دیگه بد نیست؟

بنظرتون بد نیست؟نمیگن چرا نوشته یاامام رضا؟

ن عزیزم چ بدی امام رضا هم از نسل همون امام علی هست دیگ فرقی نداره اگ نزدیکت بودم ازت چندتا میگرفتم 😁😁😁

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 
جدی میگی؟

خیلی هم عالی.دلمو بردی حرم امام رضا.دلم پر میزنه برای حرمش .دلم میخاد ساعتها بشینم تو حرم 

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2706