2737
2734
عنوان

خسته شدم از دست مادرشوهرم

477 بازدید | 18 پست

من  همسرم غریبه و توی خانوادشون فقط همسر منه که تحصیلکردس  و بخاطر خصوصیاتی که داره  همه خاله ها و عمه ها  توقع داشتن دختراشون بگیره، وگرنه از لحاط مالی خیلی معمولیه 

مادرشوهرمم  اصرار داشته که دختر داییش رو باید حتما بگیره  و کلا با شوهر من چپ افتاده 

منو شوهرم بی نهایت به هم دیگه علاقه داریم 

ولی مادرشوعرم هربار زنگ میزنه یا جایی باشیم تاکید میکنه که پسرم دخترداییش میخواسته نمیدونم چش شد  و بهترین پسرم پسر دومم(برادرشوهرم ) و هروقت میریم وای نمیدونید مریم دو شکم زاییده بدون هیچ دکتری (اخه من چندسال طول کشید باردار شم) از هر پنجش یه هنر میریزه 

شوهر من بی نهایت مهربون طوری ک خانوادم عاشقشن ولی این مادر کلا مخالف شوهر منکه نمیتونم

اما من الان موندم چکار کنم با این مادرشوهر  ، شوهرم خیلی بهش گفته من هیچ وقت کسی رو نخواستم ولی بازم میگه من دل تورو بهتر خبرداشتم 

بچها چکار کنم  که پای شوهرم وسط نیاد چون دلم نمیخواد خاطرش ازرده شه یا ناراحت شه 

عزیزم اصن ب شوهرت نگو تمام سعیت رو بکن کمتر با مادرشوهرت درتماس باشی هروقتم صحبت کردین توام از عشق شوهرت نسبت ب خودت براش بگو و بجو اینقد خوبه ک گذشتش اصن برام مهم نیست ک سعی نکنه ناراحتت کنه کلن زیاد خودت درگیر نکن از این مشکلات بین همه عروس و مادرشوهرا هست شک نکن ک تیکه هایی هم ب همون جاریت میندازه 

وختی انقد ازاخلاق خوب شوهرت مطمئنی پس نگو اصن این مسائلو بهش ، خودت باسیاست حلش کن 

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم‌وقتی شوهرت خوبه به حرف مادرش نیست توام حرفای مادرش نشنیده بگیر..زیاد به حرفاش توجه نکن...حساس نشو...

چیزی هم بگی بد تو میشی...نقطه ضعف دست کسی نده..به همسرت مهربانی کن به فکر زندکی خودت باش

2731
2738
خب چجوری

اگه یکی دوبارمحکم جوابشو بدی حساب کاربازدستش میاد ، گفتش دخترداییشو میخاس بگو مهم نیس میخاسته یانمیخاسته مهم اینکه الان من زنشم ، چی عایدتون میشه ک یه چیزی هی تگرار میکنین؟ به کجامیرسین؟ حتی شده توجمع بگو ، بعد کلا باهاش رفتوامد نکن مگه خودش صداکنه یا چیزی پیش بیاد و رفتارتو باهاش سرد کن

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!

منم مادر شوهرم یه بار داشت میگفت آره دختر دایی شوهرم انتظار شوهر منو میکشیده اوایل عقد بودم چنان مسخرش کردم خودش خجالت کشید گفتم آخی شوهرم عجب لعبتی بوده من خبر نداشتم چقدرم خواهان داشته می گفتم و غش غش میخندیدم میگفتم البته که هیچ ماست بندی نمیگه ماستم ترشه شما هم بالاخره مادری از این فکر و خیال ها و توهمات هم همه مادرای پسر دار دارن فکر میکنن پسرشون تهفه هست خلاصه چند بار که گفت منم حسابی مسخرش کردم البته بار آخر هم به شوهرم گفتم کنم از این به بعد از خواستگارام تعریف می کنم کلا خفه شد

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!

ازجاری هم فاصله بگیر اگه خاستن ازش تعریف کنن باخنده توام بگو من ترجیح میدم عروس بده باشم

بگو اگه دختر داییش خوب بود و میخواستش میرفت اونو میگرفت دیگه، وقتی اومده سمت من پس یه چیزایی در من دیده که دختر داییش نداشته😏👎

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤

عزیز تو اصلا کاریت نباشه 

اون مادرشوهرتم مطططمئن باش خودش در اذیت و عذابه ک داره به شما منتقل میکنه فک کن خودت اینجوری بودی چی میشد؟ خودش از همه بیشتر از این انرژیش اذیت میشه مطمئن باش

میشه برا حاجتم یک دونه صلوات بفرستی.میدونم فرستادی ممنون
2706