2737
2734
عنوان

با داشتن همچین خونواده ای من چیکارکنم؟ 😭بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 66 پست
نه قبلا کتک میزد اما عید امسال به جای تبریک عید بم پیام داد دیگه نمیزنمت کاری میکنم خودت خودتو بزنی& ...

سعی کن خونه خودت باشی به بچه هات برس سر به سر شوهرت نزار . خدا جواب همه شون میده . منم انقد دخترم شلوغ هیچ جا نمیشه برم بمونم حتی خونه خاهرم . نمیدونم تو آینده بهتر میشه اوضاع فعلا که هر روز داره بدتر میشه

ان‌شاء‌الله من خیلی بدتر از توم فقط نمیدونم خدا چرا نجاتم نمیده انقد صداش زدم خسته شدم

نه عزیزم اشتباه نکن من تنهامشکل زندگیم این نیست خیلی سختی کشیدم تو این خونه امیدوارم که مشکلاتت حل شه ب زودی، 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی کن خونه خودت باشی به بچه هات برس سر به سر شوهرت نزار . خدا جواب همه شون میده . منم انقد دخترم شل ...

کاش میشد توخونه خودم باشم اون ی دردهزار دردس کاش بهتر میشد شاید بچه هامون بزرگ تر ک شدن دیگه جرعت نکنن مردا دست رومون بلند کنن 

2728
نه عزیزم اشتباه نکن من تنهامشکل زندگیم این نیست خیلی سختی کشیدم تو این خونه امیدوارم که مشکلاتت حل ش ...

ممنونم

ان شاء الله مشکلات شمام به زودی حل بشه

واست صلوات فرستادم

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.