2733
2734
عنوان

من چقد میترسم😭😭😭

130 بازدید | 8 پست

همش از تداخل دارویی میترسم!توروخدا راهنمایی کنید اگه میدونید...داروی اعصاب اس سیتالوپرام با داروی گوارش کُلپرمین تجویز کردن دکترام...حالا یکیشوخوردم میترسم اون یکی رو بخورم😭همیشه ترسوام ب بدترین چیزا فکرمیکنم...

بااینکه یبار پزشک اعصابم گف داروهات با داروهای گوارشی مشکلی ندارن باز آدم نمیشم 😭

خانوما میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ترس رو خودتون میسازید

نترسید چون اگه بترسید نیرو های منفی رو جذب میکنید

بیتا شونم🖤                                                               سوالات مربوط به اینستا رو جواب میدم💙

وسواس فکری؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
نوشته با داروهای آنتی سایکوتیک  مصرف نشه خطرناکه نمیدونم چیه ک😭

ی سرچ بزن بی زحمت

داروهای ضد روان پریشی

انتی =ضد

سایکوتیک=روان پریشی

درضمن اگ وکتر تجویز کرده داروهارو حتما خودشون اطلاع دارن چی نوشتن

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2738
ی سرچ بزن بی زحمت داروهای ضد روان پریشی انتی =ضد سایکوتیک=روان پریشی درضمن اگ وکتر تجویز کرده دا ...

ممنونم الان سرچ کردم.آره دکترگوارش گفتم ک دارو اعصاب مصرف میکنم

خانوما میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستید