2726
عنوان

تحقیرخانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1576 بازدید | 97 پست
بله مصرف میکنن کامل بنده خدا خودش خیلی دلش میخادازم بچه داشته باشه

خودتم حتما برو دکتر دارو بهت میده حتی اگه سالم باشی چیش یه دکتر خوب زنان برو قضیه رو بگو

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط ازخدامیخام بهم یک نی نی بده شوهرم هست خیلی هم خوبه ولی خیلی احساس تنهای وترس دارم میترسم شوهرم بخاطربچع اخرش ول کنه بره .خداخودش کمکم کنه توراخداواسم دعاکنید😔😔😔

[QUOTE=149272728]خودتم حتما برو دکتر دارو بهت میده حتی اگه سالم باشی چیش یه دکتر خوب زنان برو قضیه رو بگو[/QUOTمنم میرم گلم یکسره دارم دارومیخورم ولی همه میگن ازاسترسه ک بچه دارنمیشی

2728
چرا باید قطع رابطه کنن؟؟؟ مادر نوشونه هاا واقعا فکر میکنی پروفایلشونو نفرین میزارن واسه تو؟ ب نظر ...

ننننن من اصلانمیخام بخاطرمن بااوناقطع رابطه بشن برن بیان ولی اونا روزهای اینکارومیکنن ک من هستم جلوچشم من.واسه همین دلم میگیره وگرن رابطه داشته باشن چیکادارم 

[QUOTE=149272728]خودتم حتما برو دکتر دارو بهت میده حتی اگه سالم باشی چیش یه دکتر خوب زنان برو قضیه ر ...

بخدا من تا زمانی که استرس داشتم باردار نمیشدم

وقتی دیگه قید بچه رو زدم باردار شدم البته جلوگیری که اصلا نداشتم ولی گفتم بزار هروقت خدا بده بعداز ۸ماه باردار شدم

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻

باز خدا رو شکر کن که تو شوهرت پشتته! هواتو داره جلو خانواده اش تنها نیستی غریب نیستی یتیم نوازیت نمیکنن شوهرت ادم فروش نیست خانواده اش رو به تو ترجیح نمیده تقصیرای خودشو گردن تو نمیندازه . تو رو گوشت قربانی بچه بازی های احمقانه خودش نمیکنه بهات ارزش و احترام میزاره خصوصا جلو خانواده اش ..بی ارزشت نمیکنه خرابت نمیکنه اونم بی دلیل! کاری نمیکنه که خانواده اش فقط و فقط با شوهرت در ارتباط باشن و تو حامله پا به ماه نیستی که طوری باهات رفتار بشه انگار وجود خارجی نداری بچه تو شکمت رو دوست دارن و نوه خودشون می دونن بهت نمی گن بچت!! خواهرا شوهرت هواتو دارن به بچه نیومده به دنیا بچه برادرشون نمیگن اون! یعنی بچه ای که هیچ احساسی بهش ندارن اونم پسر.. ایقدر هست که نمیتونم دیگه بهت بگم.‌ فقط میگم خوش بحالت طعم غریبی و بی کسی و غریب نوازی و یتیم ندازی رو نچشیدی خوش بحالت همچین شوهری داری که پشتت خالی نمیکنه .. من که فقط دارم حسرت میخورم حسرت همه چی😔😔

بالاخره فرشته آسمونی من هم به زمین اومد پسر قند عسلم به دنیا اومد..برا سلامتیش صلوات و ایت الکرسی بخونید مرسی..😍❤❤
باز خدا رو شکر کن که تو شوهرت پشتته! هواتو داره جلو خانواده اش تنها نیستی غریب نیستی یتیم نوازیت نمی ...

بمیرم واست خواهر.شایدهمشونفهمم ولی منم تاحدی میفهمم ک اونابچه منم نمیخان اصلانمیخان بچه دارشم ک پسرشون برگرده ب قبل.خداخودش کمکمون کنه.خیلی دلم گرفتس😔

بمیرم واست خواهر.شایدهمشونفهمم ولی منم تاحدی میفهمم ک اونابچه منم نمیخان اصلانمیخان بچه دارشم ک پسرش ...

خدا نکنه من اولین بارداریم و بچه ام هم پسره یعنی اولین نوه پسری طایفه و خانواده اش..که ما بختیاری ها عروس رو تو سرمون میزاریم اینها زیر پاهاشون له میکنن اونم بی گناه خواستی تایپیگم رو بخون می بینی چه کشیدم و میکشم

بالاخره فرشته آسمونی من هم به زمین اومد پسر قند عسلم به دنیا اومد..برا سلامتیش صلوات و ایت الکرسی بخونید مرسی..😍❤❤

احتمالا حضورت در جداییشون مؤثر بوده 

قطعا بی دلیل این رفتار رو نمیکنن 

بعد هم وقتی علی رغم وجود بچه و مخالفت خانواده ش باهاش ازدواج کردی نباید انتظار رفتار بهتری داشته باشی 

2706