2733
2734
عنوان

تحقیرخانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1576 بازدید | 97 پست

دختر ناراحتی چرا؟شوهر ب این خوبی داری ک میگه قطع رابطه کنیم کجاش ناراحتی داره؟ کاش شوهر منم چشمشو رو بدی های خانوادش و خوبی های من نمی بست که زندگیمون اینجور از هم پاشیده نشه.از نفرین هم نترس خدا خودش میدونه کی خطا کاره پس دعاشون مستجاب نمیشه

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم شوهرت کاملا حق داره.اون داره درست عمل میکنه با احساساتی شدن بی موقع خرابش نکن.اگه الآن زنگ بزنی و آشتی کنید،مطمئن باش باردیگه که آزارت بدن شوهرت ازت حمایتی نخواهدکرد .نفرین اثر عکس داره به خودت نگیر

2728

نه عزیزم زنگ نزن

نفرین اینجور ادما نمیگیزه از نفرین نترس تو که کاریشون نداشتی 

هرچی شوهرت میگه رو گوش کن 

زیادی هم مهربون نمیخداد باشی

کاری که باید میکردی رو کردی بهتر

اینجوری خودتو کوچیک میکنیا نمبخواد بری سمتشون

راست میگه... خدا را شکر کن که شوهر با درکی داری...

در ضمن برگشتن کنار اونا برات خطرناکه... اگه همش بخوان تو گوشش بخونند که اون زن قبلیت خوبه بالاخره یه روز شوهرتم وقتی بدیاش یادش رفت پیش خودش میگه حتما اونا راست میگن...

حتما برای باردار شدن برو دکتر تا زودتر بچه دار بشی 

چ بد عزیزم...یاد پدر و مادر دکتر نیما افشار افتادم😣مطمئن باش با اونم خوب نبودن و الان فقط برا اذیت کردن تو حرف اونو میزنن...ولشون کن بابا...تو جمعشون نرو..تو در مقابل خانواده شوهر وظیفه ای نداری ک نگرانی...پسرشونم ک منع نکردی از دیدنشون...پس نگران نباش و سراغشون نرو...به دعای گربه سیاهم بارون نمیگیره نترس...نفرینشون بخودشون برمیگرده....زن قبلی شوهرت اگه بدردش میخورد ک جدا نمیشدن..چ افکار مسخره ای دارن بعضیا

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
2738

بهترین کار رو کرد شوهرت توام از نفرینشون نترس ،هیچی نمیشه ،اینهمه دلتو شکستن حرفی نزدی ،دل شکستن بدترین گناهه ،نفرینشون خودشونو میگیره ،اگ با پروفایل مشکل داری شمارشونو پاک کن راااااحت

عکس پروفایلت خیلی بامزست

فدای مهربونیت

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸
چون بهت توهین کردن دارن نفرین میکنن چه ملت پروعن خجالت گاهی وقتا چیز خوبیه

شوهرمم همینومیگ .میگ ماچیکاکردیم ک نفرین کنن بخدامن یک کلام حتی حرفی نزدم اونجاشوهرم سروصداکردمن ساکت بودم.

2706