2726
من نمیتونم باور کنم به همین راحتی کسی بتونه انجام بده،من که گفتم مدل های زیادی داره واون جدا شدن روح ...

موافقم 

ناراحت نشه حالا 

فکر کنم فقط میخواد جو بده 

مگر نه این چیزا الکی نیس 

بدن باید بعد کلی تمرین آماده باشه

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
دوستان من از تاپیک میرم اما بدونین اگه میخواین خودتونو بیچاره کنید سراغ این کارا برید شاید همون موقع ...

خب بعدا چی میشه؟؟؟میشه توضیح بدی؟؟؟منظورت از اینکه بیچاره میشیم بعدا چیه؟؟؟🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه روح برنگرده چی؟؟؟؟جسم رو ک معلومه خاک میکنن ولی سر روح چی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی بگه😐😐😐

😂😂😂😂برمیگرده صددرصد ولی اون موقع روحت میره برزخ

مثله انعکاس ماه روی آب همونقدر نزدیک اما دور:)❤
خب بعدا چی میشه؟؟؟میشه توضیح بدی؟؟؟منظورت از اینکه بیچاره میشیم بعدا چیه؟؟؟🙄

روح می‌ره و دیگه بر نمی گرده 

مثل خودکشی 

یا اینکه روح خارج شده از بدن 

و ممکنه به وسیله شیاطین یا اجنه تسخیر بشه

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
ینی میره اون دنیا؟یا خدا

ممکنه ...

این جور کارا 

از عهده تازه کارا بر نمیاد 

خیلی سخته 

همینطور خطرناک 

الکی که نیس 

هر چیزی قانون داره

موافقم  ناراحت نشه حالا  فکر کنم فقط میخواد جو بده  مگر نه این چیزا الکی نیس  ...

خب عزیزم من کسیو مجبور نمیکنم باور کنه خودم انقد دنبال تاپیکای اینجوری بودم ازبس علاقه داشتم این تاپیکم زدم برای کسایی که مثله خودم علاقه دارن من باور ی سریا کاری ندارم ولی قضاوت نکنید عقده ای نیستم ک بیام چرندیات ببافم

ممکنه ... این جور کارا  از عهده تازه کارا بر نمیاد  خیلی سخته  همینطور خطرناک&nbs ...

با قانون داشتنش موافقم ولی من دارم آموزش میبینم همینطوری الکی نرفتم سراغش مراقبه خیلی انجام میدم که پایه و ریشه هرچیزیه و خیلی مفیده

2706