سلام مامانا پسر ۷ ماهه م الان یک هفته س بالای پوشاکش نارنجییییه بعد دست میزنم چسبناکم هست البته من اصلا بهش اب نمیدم فقط شیر میدم چند روزه سرماهم خوردیم هردومون بچه ها میترسم دلیلیش چیه دیابت یا کلیه ش نباشه خدای نکرده😢😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کم اب شده بدن بچه اب جوشیده بهش بده

اب جوشیده بذار سرد بشه بهش بده من مسرم دنیا که اوند سه روز اینجوری بود بردمش دکتر گفت شیرت کمه بچه بدنش کم اب شده سریع اب جوشیده کمی بهش دادم و شیر خشک براش گرفتم ولی بچه شما که هفت ماهشه سرما هم خورده طفلی اب بدنش کم شده تو این گرما

دردم از یارست و درمان نیز هم
اب جوشیده بذار سرد بشه بهش بده من مسرم دنیا که اوند سه روز اینجوری بود بردمش دکتر گفت شیرت کمه بچه ب ...

اب بدم ببینم خوب میشه میترسم مشکل قند یاکلیه باشه اخه دست زدم نارنجی ک چسبناکم هست 

نه یادم میره هر ۴ ۵ روز میدم😢😢😢

آبو حتماااا بهش بده رو‌در یخچال بنویس فراموش نکنی ویتامین د خیلی ضروریه براشون😃 با احتیاط برین دکتر دور از جون ممکنه ب کلیه هاش آسیب برسه.

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.
آبو حتماااا بهش بده رو‌در یخچال بنویس فراموش نکنی ویتامین د خیلی ضروریه براشون😃 با احتیاط برین دکتر ...

بهداشت رفتم از شش ماه ب بعد مولتی ویتامین داده ویتامین د نداده