2726
عنوان

سیلی های محکم بعد۸ماه زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 40173 بازدید | 298 پست

بنظرم درموردش خیلی اضطراری با ی روانشناس مشورت کن شاید بشه شوهرتو تغییر بدی و به طلاق کشیده نشه و خوشبخت بشین کنار هم... از سامانه ماوراطب از ی روانشناس ی نوبت مشاوره بگیر مشاوره انلاین هم دارن ایشالا که مشکلت حل میشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زدن اون مهم نیست دلیل اشم مهم نیست

مهم اینه که توجه کنی به خودت 

مراقب ومحافظ خودت باشی انگار که خودت دیگری هستی 

در مقابل خودت احساس مسئولیت کنی

نکته مهم تر اینکه انسان موجودی اعتیاد پذیره وبعداز مدتی شدیدا معتاد میشی به کتک خوردن طوری که اگر نخوری دچار شک میشی

کتک خوردن میشه حق ات واین باور برات درست میشه که درست اینه که کتک بخوری

دوم اینکه

ما تنها نیستیم

هریک از ما نماینده هم جنسیت ها ی خودمون هستیم

وظیفه دفاع و برخورد درست داریم نه صرفا برای خودمون بلکه به نمایندگی از تمام انسانها

سوم اینکه وقتی این روش کتک زدن برات جا بیوفته در تمام بخش های دیگر زندگیت ام توو سری خور میشی

و اگر بچه ام بیاری اونم یه بچه توو سری خور میشه

و پر از کینه ونفرت

از خودت به روش صحیح دفاع کن انگار که کسی دیگه این اتفاق براش افتاده

خودتو مدیون تمام بانوان عالم نکن

پیام بدید خواهشا توضیحات ندیدفقط موضوع در

در این موارد بهترین کار خویشتن داری هست

و در نهایت مراجعه به مشاور یا روانپزشک ( در صورت ادامه دار بودن)

برای هر اتفاقی فورا از طریق مراجع قانونی اقدام نکنید بهتره

چون این زندگی شخصیتون هست و بعدها ممکنه پشیمون بشید

این کاربر اقا هستن
2728
در این موارد بهترین کار خویشتن داری هست و در نهایت مراجعه به مشاور یا روانپزشک ( در صورت ادامه دار ...

یعنی سکوت کنه؟ بشدت کار اشتباهی رو توصیه میکنید من تجربه دیدم 

الان ۷ 😐هدف اول ۹ دوم ۸ سوم ۷ چهارم ۶ پنجم ۵ ششم ۴ هفتم ۳ هشتم ۲ نهم ۱ و هدف دهم صفر😍😍

منم شرایطم مثل شما بود. منتها طلاق گرفتم. البته بدون وکیل برام سخت بود که مهریه رو ازش بگیرم. من از طریق بابام با اینجا آشنا شدم و الحق خیلی کمکم کردن. اطلاعاتشونو می‌تونی از چک کنی. ولی قبل از هر اقدامی حتما با وکیل حرف بزن بعد

یعنی سکوت کنه؟ بشدت کار اشتباهی رو توصیه میکنید من تجربه دیدم 

نه به هیچ عنوان سکوت نه

اما همین اولش به فکر طلاق بودن اشتباهه

طلاق اخرین راه حل هست 

همه راهها رو برن نشد اون زمان برن دنبال طلاق

این کاربر اقا هستن
نه به هیچ عنوان سکوت نه اما همین اولش به فکر طلاق بودن اشتباهه طلاق اخرین راه حل هست  همه را ...

نه طلاق آخرین راهه من به شخصه اصلا طلاق قبول ندارم ولی سکوت هم اونارو پرو تر میکنه

دیدم ک میگمممم

الان ۷ 😐هدف اول ۹ دوم ۸ سوم ۷ چهارم ۶ پنجم ۵ ششم ۴ هفتم ۳ هشتم ۲ نهم ۱ و هدف دهم صفر😍😍
اولا ک درستش اینه دوما حتما برو شکایت کن درس ادب شه من شوهرم دست بزن داشت اونم ار ...

حالا بر نخوره و قصد توهین ندارم ولی کار شما هم نوعی سادیسم مظمن هستش البته میتونم درکت کنم چون خودمم اینجورس میشم وقتی قاطی میکنم

من ی بار شوهرم بهم سیلی زد منم درجا سیلی زدم بهش

گفتم یه بار دیگه دستت روم بلند بشه مستقیم میرم جلو خونه مادرت بهش میگم بیاد ببینه چه پسری تربیت کرده 

دیگه جمع شد این قضیه 

الان شده من ذله بشم ازش و بزنمش ولی اون خودشو کنترل میکنه و کاری نمیکنه 

البنه دوبار از ماشین پرتم کرد پایین که بار دوم فهمید دوباره طلاقو ب جریان انداختم سریع اومد عذرخواهی و اینا

2706