2726
عنوان

سیلی های محکم بعد۸ماه زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 40173 بازدید | 298 پست
روهوامیگین جداشواخه باچ رویی برگردم توسرخونوادم😔

ولشون کن اینجا فقط تجویز میکنن طلاق بگیر همینا پای زندگیه خودشون بیوفته صدتا بلا هم سرشون بیاد عمممرا طلاق بگیرن .گفتنش راحته عمل کردن بعش سخته.کار شوهرتو توجیه نمیکنم ولی حتما رفتار تو هم خوب نبوده

نترس جدا شدن به همین راحتیا نیس ولی همون دفعه اول درسی بهش بدی که جد و ابادش بیاد جلوی چشمش دیگه تا اخر عمرش دستش رو داغ میکنه دست رو زنش بلند نکنه

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تایپینگ قبلی گفتم دلیلشوسری چی الکی گفت میزنمت گفتم جرئت شونداری بلندشدسیلی های محکم زدبهم تندتند

خانوادت که پشتته برو پیششون یا برو پزشک قانونی وگرنه بدتر میشه بهتر نمیشه

اگه اومد گفت بخشید تو هم بخشیدی مطمعن باش ماه دیگه بازم همین تاپیک رو می زنی خواهر من از من کوچیکتره ولی خیلی جسوره یه بار مادرشوهرش می خواست دخالت کنه می گفت یه دعوای وحشناکی راه انداختم که بیا و بین خواهرم می گه بعد چهار سال هنوز جرات تو گفتن به من رو نداره مادرشوهرم ولی من بدبخت از اول تا الان که یازده سال می گذره مادرشوهرم سوارم شده پیاده هم نمیشه

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  

رو هوا نیس با دوتا بچه اگه درست نشد میخوام جدا شم منکه تجربه کردم میگم یه درس حسابی بهش بده زنگ بزن خانوادت بیاد همین

اگه اومد گفت بخشید تو هم بخشیدی مطمعن باش ماه دیگه بازم همین تاپیک رو می زنی خواهر من از من کوچیکتره ...

چیکارکنم بنظرت توروخدابگواخه تاحالاپامون به کلانتری بازنشده

ب کسی نگو قهر کن باهاش حرف نزن سکته میکنه عذابش میدی 

اگ ب خانواده خودت بگی روشون توهم باز میشه اشتباه منو نکن  

وخواهرم ببخشیدا شما خیلی زبون دارزی 

نمیگم کارهمسرت کار ادم هاست  

مردها کلا وحشی وخنگ شدن

2706