2733
2734
عنوان

خانومای باردار یه لحظه بیاین

157 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها میخواستم ببینم تو جمع خانومای باردار یا کسانی که تازه نی نی شون به دنیا اومده کسی هس که اسمهای مذهبی مثل زهرا فاطمه زینب ریحانه حنانه برای نوزادش انتخاب کرده باشه😊😊

من بچه م پسره ۱۷ روزشه اسمشم گذاشتیم محمدباقر

ولی قرار بود اگه دختر شد، زینب باشه

کلا اولین دخترمون ان‌شاءالله اسمش زینبه

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من نه...ما که عرب نیستیم البته نظر شخصی منه...اسم خودمم فاطمه هست اسم دخترمو میخوایم بزاریم روناک چ ...

درسته حرفت واقعا اگه قرار باشه ادم اسم عربی بزاره به جز اسامی امامان و معصومین البته همون کردی ترکی و غیره بهتیرین اسامی هستن

پسر دارم 

یا محمدعلی یا علیسان هنوز تصمیم قطعی نیس پسراولمم ترکیب علی داره اسمش

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2738

من تو اقدامم میخواستم از حالا تحقیق کنم همسرم به شدت اسامی مذهبی دوست داره هرچیم گزینه اسم مذهبی غیر مذهبی میگم فعلا نظری نداره میگه باید ببینم بچمون تو چه روزی به دنیا میاد مث قدیما فکر میکنه که تو هر مناسبتی بچه به دنیا میومد همون اسمو میزاشتن نمیدونم چطوری این طرز تفکرشو عوض کنم خیلی بی ذوقه برعکسه خودم گه دوست دارم از حالا اسم بچمو انتخاب کنم 😑😑

من عزیزم خودم ریحانه ام.پسرم ۵ سالشه محمد مهدی .نی نی تو شکممو میخوام امیر علی بزارم.کی گفته اسم مذهبی ایراد داره خودش همش نعمته .😊

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.
من تو اقدامم میخواستم از حالا تحقیق کنم همسرم به شدت اسامی مذهبی دوست داره هرچیم گزینه اسم مذهبی غیر ...

اینم یه خودخواهی پدر و مادراست...بچه ها که بزرگ بشن شاید از اسمشون راضی نیستن و میرن عوض میکنن....به خودتون نگیر عزیزم

خدایا شکرت😍🤲
من عزیزم خودم ریحانه ام.پسرم ۵ سالشه محمد مهدی .نی نی تو شکممو میخوام امیر علی بزارم.کی گفته اسم مذه ...

وای من عاشق اسم محمدمهدی ام

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
من عزیزم خودم ریحانه ام.پسرم ۵ سالشه محمد مهدی .نی نی تو شکممو میخوام امیر علی بزارم.کی گفته اسم مذه ...

خیلیم عالی عزیزم ایراد نداره خودمم دوست دارم سراغ اسامی جدید که یه مدت مد فقط نمیرم اصلا میخواستم ببینم کسی هس هنوز انتخاب کنه رو نی نیش یانه😍

اینم یه خودخواهی پدر و مادراست...بچه ها که بزرگ بشن شاید از اسمشون راضی نیستن و میرن عوض میکنن....به ...

نه گلم اتفاقا شوهر من خیلی خودخواهه واقعا خب منم دوست دارم اسم بامعنی و زیبا برا بچم انتخاب کنم نه هر اسمی

2706